Marki » B » szyprowo - owocowe « Grupy

Badgley Mischka Badgley Mischka dla kobiet

Badgley Mischka Badgley Mischka dla kobiet

karmelowy
Badgley Mischka Badgley Mischka dla kobiet Zdjęcia Badgley Mischka Badgley Mischka dla kobiet Zdjęcia

Badgley Mischka marki Badgley Mischka to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Badgley Mischka został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Herpin. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, brzoskwinia, czerwone jagody i cynamon; nutami serca są osmantus, jaśmin i piwonia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo i karmel.

Liść czarnej porzeczki Brzoskwinia Czerwone jagody Cynamon

Osmantus Jaśmin Piwonia

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Badgley Mischka by Badgley Mischka.

Les 4 Saisons: Automne

Badgley Mischka Recenzje Perfum

Niszka
Niszka

Moim zdaniem jest to zapach nieco niedoceniany, a tak naprawdę próżno szukać tak dobrze skomponowanych perfum owocowo - szyprowych na wieczór. Tak, nie jest to błąd, są to w moim odczuciu owocowe perfumy wieczorowe, nieco w stylu retro (taki był zamysł twórców), ale retro nie oznaczające czegoś przestarzałego czy niemodnego, albo zapachu "według starej szkoły lat 60-tych czy 70-tych", ale kojarzące się z balem sprzed dwóch jeśli nie trzech ćwierćwieczy.

Kompozycja jest niebanalna, elegancka, ciepła, słodkawa, typowo wieczorowa, nie nadająca się na upalne dni. Otwarcie swoją owocowo - kwiatową intensywnością od razu rzuca nas na głęboką wodę. Dzieje się naprawdę sporo, kompozycja jest mocna i wiele składników pretenduje do miana tego najistotniejszego. Wyraźnie wyczuwam brzoskwinię, peonię, osmantusa i jaśmin, z czego pierwsze trzy są na równi intensywne. Najpiękniejsza jest tu naturalna brzoskwinia. Z biegiem czasu aromat z intensywności ewoluuje w kierunku szyprowej ostrości.

Trwałość na skórze bardzo duża, projekcja duża. Polecam fankom stylu retro oraz szukającym eleganckich perfum owocowo - kwiatowych, ze szczególnym naciskiem na aromat brzoskwini, aczkolwiek dzieje się tu dużo i intensywnie i brzoskwinia nie jest jedynym kluczem programu.

marialisa
marialisa

Perfumy w stylu "założe co mam najlepszego" - wszystko naraz:) Glamour, bling-bling, blichtr. Mimo to polecam jako dostojną alternatywę wszędobylskim kompocikom. Może i jest zdecydowanie ZA słodki, ale nie ulepny - bo musuje. Uwaga - ogon ciągnący za właścicielką przesyła komunikat "jestem niedojrzała, zapatrzona w siebie i dobrze mi z tym" :)

gugusia
gugusia

zapachy Mischki są jak mistrzostwo świata! pięknie, niebanalne, urzekające od pierwszego powąchania!
Te perfumy to jeden z lepszych szyprów jakie miałam i wąchałam. Każdy składnik idealnie wyważony, nic tu się nie kłóci ze sobą. Istna harmonia!
Co udaje mi się wyłapać? Jedynie brzoskwinię, lekko skarmelizowaną. Troszkę ambry, cynamonu, jaśminu i czerwonych jagód.
Flakon - piękny.
Trwałość - 3-6 godzin.
Projekcja - początkowo dość ekspansywny, po godzinie przysiada bliosko skóry.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Takiego zapachu nigdy nie mialam - bogaty kolor wytrawnej whisky i zapach dla ktorego mozna umrzec...
Badgley Mischka jest zapachem pieknym, choc przez pierwsze 10 minut kazdy z mojego otoczenia uwaza go za zbyt mocny. Po 10 minutach zagniezdza sie na skorze cieplym aromatem korzenno-owocowo-karmelowym. Nie jest on jak mordoklejka, poniewaz karmel ma tylko za zadanie lekko go wyslodzic a nie zakleic tona cukru
Osmantus, oprocz Kenzo Tigre, jest tutal w najpiekniejszym wydaniu! Piwonia i jasmin sa lekko wyczuwalne - i dobrze, poniewaz na rynku jest cala masa perfum z jasminem w roli glownej, takim jasminem ktory nie dopuszcza zadnych nut do glosu tylko za wszelko cene probuje ciagle grac pierwsze skrzypce - do znudzenia!!!!
Trwaly niesamowicie. Czasami po 2 dniach wciaz odczuwam jego leciutka obecnosc na skorze Zaden prysznic nie pomoze
Moc znakomita, gdy go uzywam - dostaje mase komplementow i pytan czym tak pieknie pachne...
Na ubraniach pachnie wiele dni!
Uwodzicielski, seksowny, lekko drapiezny...MOJ!!!!
Butelka ladna, i praktyczna do torebki.
Koncentrat perfum powali Cie na kolana trwaloscia!
Nadaje sie do pracy zaaplikowany lekka reka, na wieczor natomiast 3 psikniecia i pachniesz do rana!!!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Badgley Mischka Badgley Mischka, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Badgley Mischka Badgley Mischka, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Badgley Mischka marki Badgley Mischka. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Badgley Mischka marki Badgley Mischka reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Innocent Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Stella McCartney Stella Guerlain Insolence Eau de Parfum Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Ginestet Botrytis La Prairie Silver Rain Lancome Poeme Cartier Le Baiser Du Dragon Yves Saint Laurent Nu Chopard Wish Pure Ghost Ghost Estée Lauder Sensuous Giorgio Armani Armani Code for Women Thierry Mugler Alien Essence Absolue Christian Dior Hypnotic Poison Chanel Allure Sensuelle Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum Laura Biagiotti Venezia 2011