Marki » B » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Superworldunknown B Never Too Busy To Be Beautiful dla kobiet i mężczyzn

Superworldunknown B Never Too Busy To Be Beautiful dla kobiet i mężczyzn

kakaowy
Superworldunknown B Never Too Busy To Be Beautiful dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Superworldunknown B Never Too Busy To Be Beautiful dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Superworldunknown B Never Too Busy To Be Beautiful dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Superworldunknown marki B Never Too Busy To Be Beautiful to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Superworldunknown został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Simon Constantine. Perfumy zawierają takie składniki, jak kakao, liść czarnej porzeczki, wanilia, jagody jałowca, petitgrain, lima, cytryna amalfi, bergamotka, róża i ylang-ylang.

Kakao Liść czarnej porzeczki Wanilia Jagody jałowca Petitgrain Lima Cytryna Amalfi Bergamotka Róża Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Superworldunknown by B Never Too Busy To Be Beautiful.

Superworldunknown Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Superworldunknown marki B Never Too Busy To Be Beautiful. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Superworldunknown marki B Never Too Busy To Be Beautiful reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Transcendant Sin Hard Candy Hard Candy Le Prince Jardinier Ciel, Mon Jardin! Jil Sander Style Pastels Blush Pink Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl Koto Parfums Hello Kitty Ulric de Varens Varens essentiel Neroli Divin Eclectic Collections Sonata Caswell Massey Vanilla Orchid Avril Lavigne Forbidden Rose Payard Lychee Mousse Swiss Arabian Abeer al Majlis