Marki » B » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Superworldunknown B Never Too Busy To Be Beautiful dla kobiet i mężczyzn

Superworldunknown B Never Too Busy To Be Beautiful dla kobiet i mężczyzn

kakaowy
Superworldunknown B Never Too Busy To Be Beautiful dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Superworldunknown B Never Too Busy To Be Beautiful dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Superworldunknown B Never Too Busy To Be Beautiful dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Superworldunknown marki B Never Too Busy To Be Beautiful to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Superworldunknown został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Simon Constantine. Perfumy zawierają takie składniki, jak kakao, liść czarnej porzeczki, wanilia, jagody jałowca, petitgrain, lima, cytryna amalfi, bergamotka, róża i ylang-ylang.

Kakao Liść czarnej porzeczki Wanilia Jagody jałowca Petitgrain Lima Cytryna Amalfi Bergamotka Róża Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Superworldunknown by B Never Too Busy To Be Beautiful.

Superworldunknown Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Superworldunknown marki B Never Too Busy To Be Beautiful. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Superworldunknown marki B Never Too Busy To Be Beautiful reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Pussy Deluxe Pussy Deluxe Kylie Minogue Showtime EDP Luciano Soprani Flirt Issimo Oilily Spanish Rose Le Prince Jardinier Ciel, Mon Jardin! Stephanie de Saint-Aignan Amande Honorable La Perla Ruby Perlage Revlon Electric Youth by Debbie Gibson Giorgio Valenti One O One Experience Jeanne Arthes Amore Mio Tauer Perfumes 10 Une Rose Vermeille Swiss Arabian Abeer al Majlis