Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Visit for Women Azzaro dla kobiet

Visit for Women Azzaro dla kobiet

Visit for Women Azzaro dla kobiet Zdjęcia

Visit for Women marki Azzaro to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Visit for Women został wydany w 2004 roku. Visit for Women stworzyli Domitille Michalon i Olivier Polge. Nutami głowy są liść pomarańczy i pieprz; nutami serca są indyjski jaśmin, cedr virginia, wyszukane drewna i róża; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo i benzoes.

Liść pomarańczy Pieprz

Indyjski jaśmin Cedr Virginia Wyszukane drewna Róża

Fasolka tonka Ambra Piżmo Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Visit for Women by Azzaro.

Absolutely Irresistible

Visit for Women Recenzje Perfum

samsara
samsara

Niezbadane są ścieżki, którymi chadza nasza wyobraźnia, generując w naszej głowie coraz to bardziej irracjonalne skojarzenia. Piję do Azzaro Visit, który nie wiedzieć czemu kojarzy mi się z brzydką kobietą. Kobietą brzydką, aczkolwiek swą brzydotą się nie frapującą, zakładającą często czerwoną sukienkę, ciemną szminkę i owijającą sobie wokół palca mężczyzn, którym poeta niegdyś wmówił, że "piękne kobiety należy pozostawić mężczyznom bez wyobraźni". Jest to kobieta o chłodnym spojrzeniu, które sprawia, że oczy samców robią się maślane, a myśli brudne. Wówczas to rzeczona kobieta przegląda się w nich jak w zwierciadle i widzi, jak bardzo jest piękna i sugestywna. Azzaro Visit to taka perfumeryjna PJ Harvey lub Rosy de Palma. Nieoczywiste, wytrawne piękno dla koneserów zmęczonych pięknem podanym dosłownie.

perfumeholic88
perfumeholic88

Wielki bukiet świeżych, czerwonych róż posypanych dużą ilością dopiero co zmielonego, czarnego pieprzu. To nuty, które na mojej skórze się wybijają i nie dopuszczają innych do głosu. Ten pieprz jest tak mocny, że momentami wręcz świdruje w nozdrzach, ale podoba mi się to, choć zapach jest dosyć jednostajny i nie zmienia się w ciągu dnia. Na początku jest intensywny, by po paru godzinach zniknąć zupełnie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Visit for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Visit for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Visit for Women marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Visit for Women marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chopard Madness Lolita Lempicka Si Lolita Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Giorgio Armani Mania Yves Rocher Neblina Yves Saint Laurent Elle Hugo Boss Deep Red Yves Rocher Nature Millenaire Calvin Klein Obsession Yves Saint Laurent Nu Avon Treselle Yves Rocher Vanille Noire Oriflame M by Marcel Marongiu Guerlain Samsara Eau de Parfum Estée Lauder Sensuous Naomi Campbell Winter Kiss Christian Dior Dune Yves Rocher Fleur de Noel Banana Republic Rosewood La Perla Dark Extacy