Marki » A » kwiatowe « Grupy

Twin for Women Azzaro dla kobiet

Twin for Women Azzaro dla kobiet

migdałowy
Twin for Women Azzaro dla kobiet Zdjęcia Twin for Women Azzaro dla kobiet Zdjęcia Twin for Women Azzaro dla kobiet Zdjęcia

Twin for Women marki Azzaro to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twin for Women został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, irys, migdał, piżmo i brzoskwinia.

Róża Irys Migdał Piżmo Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Twin for Women by Azzaro.

Love in White
Touch for Women

Twin for Women Recenzje Perfum

monika690
monika690

Twin faktycznie ma coś z Burberry Touch, choć widzę tylko 3 wspólne składniki brzoskwinię, różę i migdały :)
Sam zapach jest bardzo cielesny, migdałowo- pudrowy, piżmowy, jakby lekko kremowy. W noszeniu bardzo komfortowy, nie narzuca się otoczeniu, ale jest wyczuwalny, trwałość dobra. Zgadzam się z Grudzienszal, flakon faktycznie odzwierciedla charakter zapachu. Jednym słowem polecam miłośnikom pudrowo- piżmowych klimatów :)

grudzienszal
grudzienszal

Flakon idealnie odzwierciedla zawartość. Zapach wzniosły, świeży, promienny, bardzo czysty i energiczny.Oczywiście nuty mydlanej nie można tu pominąć.To właśnie ta nuta sprawia wrażenie jakby perfumy otulały nas ciepłym, delikatnym kocykiem. Ogromną zaletą jest trwałość-kilka dobrych godzin.Butelka bardzo podręczna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Twin for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Twin for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Twin for Women marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Twin for Women marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Vanitas Guerlain L'Instant Magique Givenchy Ange ou Demon Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Hermes Eau des Merveilles L`Artisan Parfumeur Rose Privée Sonia Rykiel Sonia Rykiel Chloe See By Chloe Burberry My Burberry Britney Spears Believe Sarah Jessica Parker Lovely Hermes Elixir des Merveilles Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Giorgio Armani Armani Code for Women Adam Levine Adam Levine for Women Moschino Moschino Funny! Valentino Valentino Donna Yves Saint Laurent Opium Vapeurs de Parfum Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme