Marki » A » kwiatowe « Grupy

Twin for Women Azzaro dla kobiet

Twin for Women Azzaro dla kobiet

migdałowy
Twin for Women Azzaro dla kobiet Zdjęcia Twin for Women Azzaro dla kobiet Zdjęcia Twin for Women Azzaro dla kobiet Zdjęcia

Twin for Women marki Azzaro to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twin for Women został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, irys, migdał, piżmo i brzoskwinia.

Róża Irys Migdał Piżmo Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Twin for Women by Azzaro.

Love in White
Touch for Women

Twin for Women Recenzje Perfum

grudzienszal
grudzienszal

Flakon idealnie odzwierciedla zawartość. Zapach wzniosły, świeży, promienny, bardzo czysty i energiczny.Oczywiście nuty mydlanej nie można tu pominąć.To właśnie ta nuta sprawia wrażenie jakby perfumy otulały nas ciepłym, delikatnym kocykiem. Ogromną zaletą jest trwałość-kilka dobrych godzin.Butelka bardzo podręczna.

Twin for Women by Azzaro 3.83 out of 5 based on 10 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Twin for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Twin for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Twin for Women marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Twin for Women marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Vanitas Guerlain L'Instant Magique Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Chloe See By Chloe Britney Spears Believe Burberry My Burberry Giorgio Armani Armani Code for Women Hermes Eau des Merveilles Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Moschino Moschino Funny! Valentino Valentino Donna Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Givenchy Ange ou Demon Moschino Cheap & Chic Prada Luna Rossa Versace Crystal Noir Bvlgari Omnia Crystalline Hugo Boss Boss Woman Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel