Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Travelling Azzaro dla mężczyzn

Travelling Azzaro dla mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 5

kokosowy

Travelling marki Azzaro to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Travelling został wydany w 2009 roku. Travelling stworzyli Christine Nagel i Benoist Lapouza. Nutami głowy są kolendra, lima i bazylia; nutami serca są lawenda, gałka muszkatołowa i imbir; nutami bazy są paczula, cedr virginia, fasolka tonka i kokos.

Kolendra Lima Bazylia

Lawenda Gałka muszkatołowa Imbir

Paczula Cedr Virginia Fasolka tonka Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Travelling by Azzaro.

Travelling Recenzje Perfum

Mallure
Mallure

Pierwszy mój zakup w ciemno, którego gorzko (a raczej miętowo-cedrowo) żałowałem. Chętnie zamienię moją buteleczkę :)

amanda
amanda

Na wstępie kompozycji wyłania się mocna limetka z bazylią , jest sporo świeżości, przestrzeni i aromatycznego oddechu.
Dodałbym jeszcze, że wylewa się spora obezwładniająca fala świeżości, kojarząca się z typowym zapachem po porannej toalecie .
Z czasem dochodzą też cieplejsze lekko przyprawowe tony imbiru, gałki muszkatołowej i tonki.
I bardo dobrze , bo ta silna oceaniczna świeżość nie tyle może nas zmyć z powierzchni swoją siłą ,co zamęczyć jednostajnością.
Jednak kokosa chociaż intensywnie go poszukuję , nie potrafię dorwać , tak umiejętnie chowa się przede mną pokazując jedynie mi jęzor.
Może schował się za cedrowymi igiełkami, które poruszył i ja je teraz takie świeże pachnące czuję i zaraz potem czmychnął w łany lawendy, bo troszeczkę zakręciło zapachem fioletowych poletek.
Z czasem cedr przybiera na sile zostawijąc w tyle resztę nut.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Travelling, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Travelling, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Travelling marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Travelling marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Guerlain Heritage Eau de Toilette Moschino Uomo? Thierry Mugler A*Men Pure Havane Gucci Gucci pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Prada Prada Amber Pour Homme Intense Cartier Declaration Essence Bentley Bentley For Men Absolute Cartier Roadster Prada Infusion d`Homme Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Thierry Mugler B*Men Loewe Loewe 7 Natural L`Occitane en Provence Eau des Baux Lalique Hommage a L'Homme Christian Dior Dior Homme Intense Cartier Declaration