Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Silver Black Azzaro dla mężczyzn

Silver Black Azzaro dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 6

Silver Black Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia Silver Black Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia Silver Black Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia Silver Black Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia

Silver Black marki Azzaro to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Silver Black został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francoise Caron. Nutami głowy są lima, jabłko, anyż i bergamotka; nutami serca są kolendra, jałowiec i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, wetyweria i białe piżmo.

Lima Jabłko Anyż Bergamotka

Kolendra Jałowiec Kardamon

Drzewo sandałowe Paczula Wetyweria Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silver Black by Azzaro.

Silver Black Recenzje Perfum

Eau De Toilette 3.4oz
30.99 USD
Azzaro Silver Black by Azzaro EDT Spray 3.4 oz for Men
Azzaro Silver Black by Azzaro EDT Spray 3.4 oz for Men

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Silver Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Silver Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silver Black marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silver Black marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Lalique Pour Homme Azzaro Visit For Men Burberry London for Men Tommy Hilfiger Tommy Jil Sander Jil Sander Man Absolute Boucheron Jaipur Homme Bvlgari Bvlgari Pour Homme Guerlain Guerlain Homme Intense Yves Saint Laurent Body Kouros Prada Infusion d`Homme Chanel Allure Pour Homme Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme Mauboussin Mauboussin Homme Bentley Bentley For Men Absolute Givenchy Very Irresistible for men Calvin Klein Obsession Night for Men Bvlgari Bvlgari Man Extreme Bentley Bentley for Men Mirato Malizia Uomo Vetyver Antonio Puig Quorum