Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Silver Black Azzaro dla mężczyzn

Silver Black Azzaro dla mężczyzn

Silver Black Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia Silver Black Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia Silver Black Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia Silver Black Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia

Silver Black marki Azzaro to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Silver Black został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francoise Caron. Nutami głowy są lima, jabłko, anyż i bergamotka; nutami serca są kolendra, jałowiec i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, wetyweria i białe piżmo.

Lima Jabłko Anyż Bergamotka

Kolendra Jałowiec Kardamon

Drzewo sandałowe Paczula Wetyweria Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silver Black by Azzaro.

Silver Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Silver Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Silver Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silver Black marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silver Black marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Lalique Pour Homme Burberry London for Men Bvlgari Bvlgari Pour Homme Azzaro Visit For Men Tommy Hilfiger Tommy Jil Sander Jil Sander Man Absolute Boucheron Jaipur Homme Guerlain Guerlain Homme Intense Abercrombie & Fitch Fierce Yves Saint Laurent Body Kouros Prada Infusion d`Homme Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme Mauboussin Mauboussin Homme Givenchy Very Irresistible for men Calvin Klein Obsession Night for Men Bentley Bentley For Men Absolute Joop! Joop! Thrill Man Mirato Malizia Uomo Vetyver Antonio Puig Quorum Chanel Allure Pour Homme