Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pure Vetiver Azzaro dla mężczyzn

Pure Vetiver Azzaro dla mężczyzn

Pure Vetiver Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia Pure Vetiver Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia

Pure Vetiver marki Azzaro to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Pure Vetiver został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Raphael Haury. Nutami głowy są imbir, pieprz, grejpfrut i kardamon; nutami serca są dzięgiel, lawenda i nuty morskie; nutami bazy są rabarbar, kwiat muszkatołowca i wetyweria.

Imbir Pieprz Grejpfrut Kardamon

Dzięgiel Lawenda Nuty morskie

Rabarbar Kwiat muszkatołowca Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Vetiver by Azzaro.

Pure Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Pure Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Pure Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Vetiver marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Vetiver marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Grey Vetiver Guerlain Vetiver Yves Saint Laurent M7 Rochas Lui Rochas Serge Lutens Rousse Thierry Mugler A*Men Pure Wood Ferrari Leather Essence Kenzo Air Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Parfum d`Empire Cuir Ottoman Kenzo Kenzo Homme  Boisee Guerlain Guerlain Homme Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Serge Lutens Ambre Sultan Lalique Encre Noire Givenchy Pi Chopard Noble Vetiver Rochas Absolu Intense Simply Red Frapin 1697 Etro Patchouly