Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Pure Lavender Azzaro dla mężczyzn

Pure Lavender Azzaro dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 3

Pure Lavender Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia Pure Lavender Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia

Pure Lavender marki Azzaro to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Pure Lavender został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Ibanez. Nutami głowy są goździk (roślina), irys, lawenda, jałowiec, anyż gwiazdkowaty i goździk (przyprawa); nutami serca są lawenda i korzeń irysa; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, wanilia i białe piżmo.

Goździk (roślina) Irys Lawenda Jałowiec Anyż gwiazdkowaty Goździk (przyprawa)

Lawenda Korzeń irysa

Fasolka tonka Ambra Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Lavender by Azzaro.

Pure Lavender Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Pure Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Pure Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Lavender marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Lavender marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Acqua di Biella Bursch Avon Wild Country Nautica Nautica Competition La Perla GrigioPerla HEDO Tommy Hilfiger Hilfiger Est. 1985 Lorenzo Villoresi Wild Lavender Guepard Gentleman Guepard Everlast Uppercut Jaguar Jaguar Creed Royal Scottish Lavender CnR Create Taurus for Men Toni Gard Toni Gard Man