Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Pure Cedrat Azzaro dla mężczyzn

Pure Cedrat Azzaro dla mężczyzn

Miałem: 1

Pure Cedrat Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia

Pure Cedrat marki Azzaro to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Pure Cedrat został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Raphael Haury. Nutami głowy są mandarynka, neroli i cytryna; nutami serca są rozmaryn, jaśmin wodny, kminek i szałwia; nutami bazy są imbir, paczula, piżmo i kardamon.

Mandarynka Neroli Cytryna

Rozmaryn Jaśmin wodny Kminek Szałwia

Imbir Paczula Piżmo Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Cedrat by Azzaro.

Pure Cedrat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Pure Cedrat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Pure Cedrat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Cedrat marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Cedrat marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
L`Occitane en Provence The Blanc (White Tea) Boudicca Wode (Scent) Trussardi Trussardi Inside Iced 50 Cent Power by 50 Cent Aramis Aramis Cool Blend Corine de Farme Eros Cool Rasasi Blue For Men Demeter Fragrance Black Pepper Joya FvsS: Composition No. 6 Profumi di Pantelleria Maestrale Michel Germain Deauville pour Homme CnR Create Gemini for Men