Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pink Tonic Butterfly Edition Azzaro dla kobiet

Pink Tonic Butterfly Edition Azzaro dla kobiet

Pink Tonic Butterfly Edition marki Azzaro to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pink Tonic Butterfly Edition został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są grejpfrut i czarna porzeczka; nutami serca są piwonia i magnolia; nutami bazy są piżmo, wanilia i cedr.

Grejpfrut Czarna porzeczka

Piwonia Magnolia

Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Tonic Butterfly Edition by Azzaro.

Pink Tonic Butterfly Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Pink Tonic Butterfly Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Pink Tonic Butterfly Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Tonic Butterfly Edition marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Tonic Butterfly Edition marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Davidoff Cool Water Game Avon Dreamlife Bouquet Givenchy Very Irresistible Soleil d'Etè Giorgio Beverly Hills Giorgio Holiday Morgan Love de Toi Royal Doulton Doulton Mary Kay Exotic Passionfruit Andy Warhol Andy Warhol Chanel Chance Eau Tendre Benetton Benetton Giallo Woman Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne Thymes Red Cherie