Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pink Tonic Azzaro dla kobiet

Pink Tonic Azzaro dla kobiet

Miałem: 3

Pink Tonic marki Azzaro to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pink Tonic został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ursula Wandel. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, yuzu i różowy grejpfrut; nutami serca są magnolia i różowa piwonia; nutami bazy są piżmo, wanilia i cedr.

Liść czarnej porzeczki Yuzu Różowy grejpfrut

Magnolia Różowa piwonia

Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Tonic by Azzaro.

Pink Tonic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Pink Tonic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Pink Tonic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Tonic marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Tonic marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Acqua di Gio Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Sonia Rykiel Rykiel Rose Rance 1795 Eugenie Benetton Cumbia Colors Woman Oriflame Pop Glam Electric Yellow Ineke Chemical Bonding Jasper Conran Jasper Conran II Hanae Mori Hanae Mori N01 Alta Moda Sweet Heart Oriflame The Babes Crazy Kiwi L`acqua Di Fiori Volgere Bianco