Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Orange Tonic Azzaro dla kobiet

Orange Tonic Azzaro dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 1

Orange Tonic marki Azzaro to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są pomarańcza, bergamotka, cytryna, grejpfrut, nuty zielone, mięta i bazylia; nutami serca są wiciokrzew, jaśmin, jagoda, konwalia i kwiaty; nutami bazy są miód, ambra, cedr i piżmo.

Pomarańcza Bergamotka Cytryna Grejpfrut Nuty zielone Mięta Bazylia

Wiciokrzew Jaśmin Jagoda Konwalia Kwiaty

Miód Ambra Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Tonic by Azzaro.

Rue Rance Eau Royale

Orange Tonic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Orange Tonic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Orange Tonic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Tonic marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Tonic marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Escada Escada Sport  Feeling Free Roberto Verino VV Aqua Women Caron Miss Rocaille Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Rhubarb Gres Folie Douce Tova Beverly Hills Tova Nights Lili Bermuda Coral Boadicea the Victorious The Exclusives Enduring CB I Hate Perfume M4 A Room With A View Calypso Christiane Celle Jasmin Daisy Fuentes Dianoche Ocean Night Yves Rocher Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille