Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Onyx Azzaro dla mężczyzn

Onyx Azzaro dla mężczyzn

Onyx Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia Onyx Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia

Onyx marki Azzaro to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Onyx został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francoise Caron. Nutami głowy są lawenda, mandarynka i bergamotka; nutami serca są bazylia, geranium i kardamon; nutami bazy są skóra, ambra, paczula, benzoes i mech dębowy.

Lawenda Mandarynka Bergamotka

Bazylia Geranium Kardamon

Skóra Ambra Paczula Benzoes mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Onyx by Azzaro.

Onyx Recenzje Perfum

Tommy H.
Tommy H.

zakład fryzjerski...doskonałe porównanie,
w zasadzie pisze aby ostrzec przed kupnem w ciemno tego dziwadła. ja tak zrobilem heh
Starość jaka sie z niego wylewa jest ordynarna,
zlany bazylią ze spirytusem i podpalony czarnym dymem .,po krótce.
kolezanka mowi czym ty tak dziwnie śmierdzisz,wodą kolońską? i tyle w temacie . generalnie dla fanów takich zapachów albo na imieniny dla Tadka a może wypije..

Roq
Roq

Niby elegancki, niby mocno samczy, szkoda tylko, że ta męskość występuje tu w dość anachronicznej postaci...
Na szczęście, nie aż tak tragicznie, jak Azzaro PH, ale echa białego podkoszulka zakładanego na włochatą klatę i pod garnitur wyczuwam.
Z tego właśnie powodu czuję pewien dyskomfort, dlatego niechętnie używam Onyxa. Nawet stary Zino wydaje mi się bardziej luzackim zapachem, bo ma w sobie jakieś "jajecznie-przewrotne" akcenty. A to jakiś kontrowersyjny kwiatek, a to tytoń, jakaś skóra, i znowu kwiatek.
Onyx jest jakiś smutny. Coś, jak dalekie echo Rive Gauche. Z tą różnicą, że bardzo przaśne echo.
Pachnąc Onyxem jestem w jakimś podupadłym zakładzie fryzjerskim na obrzeżach Pułtuska, w dodatku pada deszcz, a patrząc przez okno, widzę smutnych, przemoczonych przechodniów w lichych paltocikach, i dziurawą jezdnię, po której co chwilę i z hukiem przejeżdżają rozklekotane vany marki "Nysa" w kolorze szarym.
Ubożuchno, jak na mój gust, ale ciągle mam nadzieję, że może kiedyś dojdzie między nami do zbliżenia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Onyx, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Onyx, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Onyx marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Onyx marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Mexx Mexx Pure Life Man Roger & Gallet Bambou Tom Tailor Ocean for Men Jaguar Jaguar Fresh Man Guepard Guepard for Man Avon Just Play for Him Nasomatto Black Afgano M. Asam Men Wild Water Bronnley Lavander Miller et Bertaux Spiritus / Land #2 D.S. & Durga Royal Purpure Sinfonia di Note Bouquet de Bois