Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Oh La La Azzaro dla kobiet

Oh La La Azzaro dla kobiet

Oh La La Azzaro dla kobiet Zdjęcia Oh La La Azzaro dla kobiet Zdjęcia Oh La La Azzaro dla kobiet Zdjęcia

Oh La La marki Azzaro to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Oh La La został wydany w 1993 roku. Oh La La stworzyli Gerard Anthony i Jacques Cavallier. Nutami głowy są liść figi, musk vodka, mandarynka, malina, brzoskwinia, karo-korund i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, cynamon, osmantus, jaśmin, Żółta róża, ylang-ylang i narcyz; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, wanilia i wetyweria.

Liść figi Musk Vodka Mandarynka Malina Brzoskwinia Karo-korund Bergamotka

Kwiat pomarańczy Cynamon Osmantus Jaśmin Żółta róża Ylang-ylang Narcyz

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oh La La by Azzaro.

Lettre a Anna

Oh La La Recenzje Perfum

Roma
Roma

Oh La La to bardzo fajne, seksowne pachnidlo. W sumie o takich glownie pisze, (bo) takich jedynie szukam, na banalne, czy eleganckie szkoda (mi) czasu i pieniedzy;-] a juz zwlaszcza na tragicznie besensownie drogie niszowce.
Orient to moja ulubiona kategoria perfum, spelniane sa wszystkie niemal moje oczekiwania, a druga to szypry (ideal);-]
W kompozycji sa liscie figi - juz to (mi) wystarczy, by zapach byl zmyslowy, sa zolte kwiaty - ciekawa rzecz - lubie bardzo, sa: wanilia, drewno i zywice, no i wreszcie: krolowa wodek - vodka musk (haha) ona to sprawa, ze (chocby) maly odlot bedzie;-]
Dosc nietrwaly to zapach, fakt, ale porywajacy, slodko - gorzki, bogaty (cynamon) Paczula i wetiweria czynia go mniej uchwytnym, zamazuja troszke, co trzeba, by byl mniej doslowny...
Czuje alkohol i dobre papierosy, a to jest won (czy sie chce, czy nie) nieprzyzwoitosci, rozpusty:-)
Oh La La troche przypomina mi Lettre a Anna - Isabel Derroisne, ale ta ostatnia jest troche jasniejsza - styl podobny.
Energetyczny, odwazny, piekny, kobiecy zapach, czego chciec wiecej? Trwalosci chyba... Mam tylko probke, chcialabym je miec bardzo, choc maly flakonik...

Początek jest odrobinę mydlany i brzoskwiniowy, szybko pojawiają się jednak delikatne przyprawy, z których głównie wyczuwam cynamon. Zapach szybko cichnie i na skórze zaczyna dominować wetiwer, który zmienia całą kompozycję w nudną, męską wodę kolońską.

Rozczarowujący – miał to być zmysłowy, prowokujący killer, a jest nijaki i mało intensywny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Oh La La, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Oh La La, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oh La La marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oh La La marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Giorgio Armani Acqua di Gio Fendi Fendi Theorema John Galliano John Galliano Alexander McQueen Kingdom Estée Lauder Azuree Pure Rochas Byzance Thierry Mugler Womanity Liqueurs de Parfum Givenchy Amarige Versace Gianni Versace Bvlgari Black Christian Dior Poison Guerlain Mahora Rochas Alchimie Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Serge Lutens Rousse Vivienne Westwood Boudoir Christian Dior Dolce Vita Gucci Gucci Eau de Parfum Guy Laroche Fidji