Marki » A » kwiatowe « Grupy

Jolie Rose Azzaro dla kobiet

Jolie Rose Azzaro dla kobiet

Mam: 7 Miałem: 2

Jolie Rose Azzaro dla kobiet Zdjęcia Jolie Rose Azzaro dla kobiet Zdjęcia Jolie Rose Azzaro dla kobiet Zdjęcia

Jolie Rose marki Azzaro to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jolie Rose został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są cytryna, kumkwat i czarna porzeczka; nutami serca są lilia wodna, róża i fiołek; nutami bazy są piżmo i cedr.

Cytryna Kumkwat Czarna porzeczka

Lilia wodna Róża Fiołek

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jolie Rose by Azzaro.

Jolie Rose Recenzje Perfum

Jolie Rose by Azzaro 3.00 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Jolie Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Jolie Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jolie Rose marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jolie Rose marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Emanuel Ungaro Apparition Sky Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Bath and Body Works Velvet Tuberose Gattinoni Gattinoni Couture Miller Harris Geranium Bourbon Perfumer`s Workshop Tea Rose Michael Kors Very Hollywood Aroma M Geisha Hana-Cha Aroma M Geisha Nobara-Cha Demeter Fragrance Red Poppies Jean Paul Gaultier Classique X Donna Karan Pure DKNY