Marki » A » kwiatowe « Grupy

Jolie Rose Azzaro dla kobiet

Jolie Rose Azzaro dla kobiet

Jolie Rose Azzaro dla kobiet Zdjęcia Jolie Rose Azzaro dla kobiet Zdjęcia Jolie Rose Azzaro dla kobiet Zdjęcia

Jolie Rose marki Azzaro to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jolie Rose został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są cytryna, kumkwat i czarna porzeczka; nutami serca są lilia wodna, róża i fiołek; nutami bazy są piżmo i cedr.

Cytryna Kumkwat Czarna porzeczka

Lilia wodna Róża Fiołek

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jolie Rose by Azzaro.

Jolie Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Jolie Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Jolie Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jolie Rose marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jolie Rose marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Body Shop Velique Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2008 Prada No4 Fleurs d'Oranger Fragonard Marche aux Fleurs Jardin de France Jasmine Strange Invisible Perfumes Epic Gardenia DSH Perfumes Padme Lotus Cliff Richard Miss You Nights Fragonard Mimosa Ulric de Varens Lily Prune Cotton Musk Puredistance Antonia Florascent Pivoine