Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Mam: 17 Miałem: 6

dymny
lekko korzenny
Decibel Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia Decibel Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia

Decibel marki Azzaro to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Decibel został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, aldehydy i lukrecja; nutami serca są kadzidło i fiołek; nutami bazy są wetyweria, fasolka tonka i wanilia.

Cytryna Amalfi Aldehydy Lukrecja

Kadzidło Fiołek

Wetyweria Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Decibel by Azzaro.

Armani Code
Black Sun

Decibel Recenzje Perfum

artplast
artplast

Armani Code, Dali Black Sun i ten Decibel to wszystko na jedno nowoczesne kopyto. Kategorycznie nie dla wielbiciela klasycznych męskich staromodnych zapachów typu Azzaro PH, Aramis, Lagerfeld, Drakkar itd. Poza tym zapach bardzo trwały o znakomitej projekcji (testowana wersja z 2011 roku).

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Mam od kilku miesięcy i wciąż nie potrafię się do niego przekonać. Z jednej strony cieszy mnie dobra trwałość tego zapachu, z drugiej odrzuca kompozycja,zwłaszcza otwarcie, które jest mega chemiczne i specyficzne. Ciężkie i powalające. Nie wiem czy to kwestia aldehydów ale ból głowy gwarantowany. Zapach staje się znosny i noszalny dopiero po kilku godzinach kiedy przybiera bardziej drzewne nuty- czuć dużo sandałowca i wanilii. Nie zdecyduje się go jednak polecić.

Kokos ;)

Aldehydy mogą pachnieć na setki sposobów. Zależy od długości ich łańcucha. Paradoksalnie nie wyczuwam ich tutaj wcale.

ganczar666

Jak ktos nie wie jak pachną aldehydy to polecam zakup :-)

ganczar666

Zapach ciekawy,dośc chemiczny. Nie jestem przekonany do flakonu - nie moje pokolenie :-)
Trwałośc średnia - siła rażenia dość przeciętna.
Można kupić - dlaczego ?
Bo tani..

Kokos ;)

Bardzo otulający zapach :) Myślę że nazwa decybel ma tutaj ukryty sens. Dlaczego ? Bo Azzaro Decibel jest głośny i krzyczący. Swoimi decybelami nie pozostawia nikogo obojętnie. Zapach może nie jest z kategorii Love or Hate, jednak zaliczył bym go do dzieł kontrowersyjnych. Lukrencja - Wanilia - Tonka - Kadzidełko, bardzo słodka to mieszanka a jakże pyszna . Kompozycja może nie do noszenia na co dzień (gwarantowane wyrzucenie z biura), jednak na zimowe wieczorowe wyjście jak najbardziej bym ją widział. Wiem że może dla wielu to słabe perfumy, oklepane i bez polotu, jednak dajmy im szansę. W końcu nie każdego stać na niszę za ponad 300-400 zł ;)

Beata Maria
Beata Maria

Zupełnie przyzwoity zapach. Trzeba jednak mieć świadomość,że aldehydy mają dużo do powiedzenia. Otwarcie cytrusowo-aldehydowe ustepuje miejsca słabemu bardzo kadzidełku. Fijołka nie wyczuwam, natomiast na dłużej rozgaszcza się bób tonka wymieszany z lekka z wanilią i przyprawiony wetywerią. Trwałośc około 3-4 godzin, projekcja na długośc ramion.Flakon- świetny gadżet. Zapach doskonały dla mężczyzn w przedziale wiekowym 25-30.

Zakupowe okazje

Loris Azzaro Decibel Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Loris Azzaro Decibel Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Gift Set 3.4oz
45.00 USD
Loris Azzaro Decibel Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz Hair Body Shampoo 150ml 5oz 2pcs
45.50 USD
Loris Azzaro Decibel Rock Tour Live Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Loris Azzaro Decibel Rock Tour Live Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Decibel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Decibel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Decibel marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Decibel marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Yves Saint Laurent Opium Gucci Gucci pour Homme Burberry London for Men Oriflame Sir Avebury Jean Paul Gaultier Le Male Bentley Bentley for Men Oriflame Architect Elizabeth Arden Green Tea Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Loewe Loewe 7 Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Pierre Cardin Revelation Boucheron Jaipur Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Mirato Malizia Uomo Vetyver Serge Lutens Fille en Aiguilles Bentley Bentley for Men Intense Givenchy Pi