Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Cockpit Azzaro dla mężczyzn

Cockpit Azzaro dla mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 1

Cockpit marki Azzaro to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Cockpit został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabrice Pellegrin. Nutami głowy są yuzu, pieprz i grejpfrut; nutami serca są fasolka tonka, jaśmin, gruszka, anyż gwiazdkowaty i geranium; nutą bazy jest balsam tolu.

Yuzu Pieprz Grejpfrut

Fasolka tonka Jaśmin Gruszka Anyż gwiazdkowaty Geranium

Balsam Tolu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cockpit by Azzaro.

Cockpit Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Choć w składzie nie ma ani borówki ani jagody to ewidentnie wyczuwam je zaraz po psiknieciu. Potem ładnie wybrzmiewa też pieprz i duszący nieco jaśmin. Generalnie też dochodzą do głosu takie typowe dla Azzaro metaliczno- chemiczne nuty ktore tym razem jednak nie zdominowały tej kompozycji. Jest aromatycznie i ładnie po prostu. Trwałość nie powala ale projekcja przez pierwszą godzinę jest duża. Zapach wypełnia wręcz pomieszczenie w ktorym przebywamy. Potem sie uspokaja i osiada bliżej skory. Mnie się podoba.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Cockpit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Cockpit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cockpit marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cockpit marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006 Estée Lauder Lauder for Men Gucci Gucci Nobile Alfred Sung Hei Trussardi Python Uomo Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Mustang Mustang Blue Lacoste Red Etienne Aigner Aigner pour Homme Weil Weil Pour Homme Gosh On Stage Galimard Monsieur Galimard