Marki » A » drzewno - wodne « Grupy

Chrome Sport Azzaro dla mężczyzn

Chrome Sport Azzaro dla mężczyzn

wodny
Chrome Sport Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia Chrome Sport Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia Chrome Sport Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia

Chrome Sport marki Azzaro to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Chrome Sport został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, cytryna amalfi i gorzka pomarańcza; nutami serca są trawa, nuty wodne i imbir; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Bergamotka Grejpfrut Cytryna Amalfi Gorzka pomarańcza

Trawa Nuty wodne Imbir

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chrome Sport by Azzaro.

Versace Man Eau Fraiche
Dior Homme Sport

Chrome Sport Recenzje Perfum

gurlen87
gurlen87

Najbardziej błyskotliwe perfumy z linii Chrome i zarazem najmniej docenione...a nie słusznie. Nie wiem, czy ktoś zwrócił na to uwagę, ale w górnych nutach skupia niemal wszystkie możliwe cytrusy [szapo ba!]. Ależ on cholernie skoncentrowany na powziętym temacie...przewąchałem wiele cytrusowych wód i zapewniam, że w tym segmencie cenowym nie znajdziemy niczego lepszego:). Optymistyczno-tonicznie świeży, bliski i zarazem daleki od banału. Niby cytrus, ale jak się dobrze przyjrzeć to i kupa trawska i imbiru...jednym słowem dobra robota.

Krzysztof M.
Krzysztof M.

Chrome Sport to zapach prosty. Zdeklarowany cytrus do szczególnych zastosowań. Dający poczucie czystości i ochłody zarazem. Idealny na rower, rolki, siłownie. Idealny w następstwie wieczornego spaceru po plaży do ogródka piwnego gdzie słychać morza szum. Nie męczy otoczenia, nikomu nie wykręci nosa i źle się nie zmiesza z dymem z pobliskiej smażalni ryb. Nie mogę powiedzieć, że za nim przepadam, ale doceniam jego prostotę i przeznaczenie. Czasami go najzwyczajniej potrzebuję.

Chrome Sport by Azzaro 3.87 out of 5 based on 17 ratings and 2 user reviews

Loris Azzaro Chrome Sport Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Loris Azzaro Chrome Sport Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Gift Set 1.7oz
41.00 USD
Loris Azzaro Chrome Sport Coffret Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz Deodorant Stick 75ml 2.7oz 2pcs
Gift Set 1.7oz
62.50 USD
Loris Azzaro Chrome Sport Coffret Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz Icy Shower Gel 200ml 6.8oz 2pcs
Macys.com
70.00 USD
Chrome Sport by Azzaro Eau de Toilette Spray, 3.4 oz
Chrome Sport by Azzaro Eau de Toilette Spray, 3.4 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Chrome Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Chrome Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chrome Sport marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chrome Sport marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci pour Homme Azzaro Visit For Men Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Chanel Allure Pour Homme Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Azzaro Azzaro pour Homme Versace Versace Man Eau Fraiche Bentley Bentley for Men Dolce&Gabbana The One for Men Versace Versace Pour Homme Yves Saint Laurent Body Kouros Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Christian Dior Dior Homme Rochas Rochas Man Lalique Encre Noire Sport Christian Dior Fahrenheit Le Parfum Prada Infusion d`Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Bvlgari Bvlgari Man In Black