Marki » A » drzewno - wodne « Grupy

Chrome Sport Azzaro dla mężczyzn

wodny
Chrome Sport Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia Chrome Sport Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia Chrome Sport Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia

Chrome Sport marki Azzaro to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Chrome Sport został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, cytryna amalfi i gorzka pomarańcza; nutami serca są trawa, nuty wodne i imbir; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Bergamotka Grejpfrut Cytryna Amalfi Gorzka pomarańcza

Trawa Nuty wodne Imbir

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chrome Sport by Azzaro.

Versace Man Eau Fraiche
Dior Homme Sport

Chrome Sport Recenzje Perfum

teo
teo

O ile klasyczny Chrome nie specjalnie mi pasuje, o tyle wersja Sport jest na prawdę godna polecenia. Na zapach trafiłem poszukując czegoś na co dzień, na lato, z dominującym grejpfrutem i imbirem, jako zamiennika dla nieco bardziej dystyngowanego, moim zdaniem, Dior'a Homme Sport, z którego z resztą coś w Chrome Sport da się wyczuć, pomimo, iż to de facto dwa różne zapachy. Szukając konotacji zapachowych znalazłem jeszcze jedno powiązanie. Chrome w wersji Sport gdzieś tam delikatnie ociera się o damską Dolce & Gabbana Light Blue z pierwszych jej wypustów. Jeśli chodzi o sam zapach, to dla mnie otwarcie to wcześniej już wspomniany grejpfrut plus inne cytrusy. Jest ono nieco "detergentowe" jednak bardzo szybko wrażenie to mija. Dość szybko pojawia się też imbir w towarzystwie lekko "metalicznej" nuty (za to wrażenie odpowiada prawdopodobnie nuta wodna), która jest jedynym elementem łączącym Sport'a z klasycznym Chrome, jednak jest ona bardzo subtelna. W miarę upływu czasu dochodzą do głosu akordy bazowe, dla mnie głównie w postaci piżma. Zapach na ciepłe lub wręcz upalne dni, teoretycznie jakich wiele, jednak dla mnie, ze względu na wyżej wspomniane skojarzenia olfaktoryczne, wyjątkowy. Co ciekawe, testowany w zimie, na dworze (!), wytrzymał bez większego problemu ok. 5 godzin. Używany w warunkach letnich daje o sobie znać nawet od 6 do 8 godzin po aplikacji, przy przeciętnej projekcji.

gurlen87
gurlen87

Najbardziej błyskotliwe perfumy z linii Chrome i zarazem najmniej docenione...a nie słusznie. Nie wiem, czy ktoś zwrócił na to uwagę, ale w górnych nutach skupia niemal wszystkie możliwe cytrusy [szapo ba!]. Ależ on cholernie skoncentrowany na powziętym temacie...przewąchałem wiele cytrusowych wód i zapewniam, że w tym segmencie cenowym nie znajdziemy niczego lepszego:). Optymistyczno-tonicznie świeży, bliski i zarazem daleki od banału. Niby cytrus, ale jak się dobrze przyjrzeć to i kupa trawska i imbiru...jednym słowem dobra robota.

Krzysztof M.
Krzysztof M.

Chrome Sport to zapach prosty. Zdeklarowany cytrus do szczególnych zastosowań. Dający poczucie czystości i ochłody zarazem. Idealny na rower, rolki, siłownie. Idealny w następstwie wieczornego spaceru po plaży do ogródka piwnego gdzie słychać morza szum. Nie męczy otoczenia, nikomu nie wykręci nosa i źle się nie zmiesza z dymem z pobliskiej smażalni ryb. Nie mogę powiedzieć, że za nim przepadam, ale doceniam jego prostotę i przeznaczenie. Czasami go najzwyczajniej potrzebuję.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Chrome Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Chrome Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chrome Sport marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chrome Sport marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Azzaro Visit For Men Gucci Gucci pour Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Azzaro Azzaro pour Homme Bvlgari Bvlgari Man In Black Yves Saint Laurent Body Kouros Gucci Gucci Pour Homme II Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Christian Dior Dior Homme Versace Versace Man Eau Fraiche Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Givenchy Xeryus Rouge Versace Versace Pour Homme Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Christian Dior Dior Homme Intense Lalique Encre Noire Sport Paul Smith Portrait For Men Lalique Lalique Pour Homme Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée