Marki » A » aromatyczno - owocowe « Grupy

Chrome Legend Azzaro dla mężczyzn

Chrome Legend Azzaro dla mężczyzn

Chrome Legend Azzaro dla mężczyzn Filmy

Chrome Legend marki Azzaro to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Chrome Legend został wydany w 2007 roku. Chrome Legend stworzyli Christophe Raynaud i Olivier Pescheux. Perfumy zawierają takie składniki, jak fasolka tonka, ambra, piżmo, mech dębowy, zielone jabłko, herbata, wetyweria, cedr i gorzka pomarańcza.

Fasolka tonka Ambra Piżmo mech dębowy Zielone Jabłko Herbata Wetyweria Cedr Gorzka pomarańcza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chrome Legend by Azzaro.

Classic Black
W`eau Garden

Chrome Legend Recenzje Perfum

Kokos ;)
Kokos ;)

Tak jak już kilka osób słusznie zauważyło - Azzaro Chrome Legend to jeden z nielicznych przypadków gdzie flankier przewyższa protoplastę.
Klasyczny Chrome mnie przytłacza. Jest dla mnie zbyt metaliczny i za mało naturalny, aczkolwiek go doceniam. Wersja Legend jest zdecydowanie przyjemniejsza i mniej dominująca.

ACL to jak dla mnie ozonowa świeżość, czyste powietrze po deszczu i ciepły wiosenny dzień nad skrajem wody. Po aplikacji od razu przenosimy się do czasów wakacji. Jest lipiec i pole domków wczasowych. W nocy przeszła burza przez co w powietrzu unosi się delikatny czysty zapach powietrza po deszczu, zabieramy leżak i kocyk wędrując nad pobliskie jezioro. Po kąpieli siadam na kocu, wyjmujemy z koszyka pyszne słodkości i delektujemy się nimi przy delikatnym powiewie ciepłego wiatru. Azzaro Chrome Legend to niewątpliwie zapach wakacji, rozpusty, świeżego powietrza po deszczu i radości.
Świeże ozonowe cytrusy, wymieszano z piżmem i słodkimi ambrowo-tonkowymi nutami. Nie przytłacza metalicznością jak protoplasta. Nie wali z nas na 20 metrów krzycząc głośno "Ja tu jestem". Trzyma się relatywnie blisko skóry ale mimo to jest dosyć dobrze wyczuwalny przez otoczenie a co najważniejsze - komplementowany ! Dawno nie miałem tak wiele komplementów za jakiś zapach jak za tego Azzaro.

Podsumowując warto go kupić, zważając na fakt że jest bardzo tani nie powinno stanowić to problemu. Idealny do noszenia na co dzień do pracy, lub szkoły, gdyż ta kompozycja widzi mi się głównie dla osób młodych, o nie wyrobionym guście zapachowym i preferencjach zapachowych.

Roq
Roq

Po pierwszych testach porównawczych wydaje mi się, że porównując klasycznego Chrome z wersją Legend ten drugi zdaje się dobrze ilustrować zasadę "lepsze jest wrogiem dobrego".
Legend to dobry zapach i zachowuje, a raczej stara się zachować charakter protoplasty, jednakże w ferworze poprawiania i dodawania składników, z lekkiego przyjemnego i nieskomplikowanego zapachu wyszedł Chrome dotknięty otyłością. Już nie jest taki lekki i frywolny. Uważam wręcz, że na lato jest zbyt "tłusty".
Popularność Legend i jego wyższą (w stosunku do Chrome) pozycja w rankingach upatruję w tym, że przeciętny Polak unika prostoty i kiedy płaci, lubi jak jest "na bogato". Pewnie dlatego, że Polacy przez kilkaset lat byli ubodzy. Minimalizm i prostota jeszcze długo będą stały w kolejce po aprobatę i zauważenie.
Podsumowując, Legend to taki domowym sposobem stuningowany VW Golf. Ma imponujący spoiler na klapie bagażnika, szerokie felgi, ale migające niebieskie ledy na progach były niepotrzebne.
Najciekawsze jest to, że zapach mi się podoba. Tyle, że potrzebowałem czegoś naprawdę lekkiego i kupując Chrome Legend byłem przekonany, że kupuję ciekawą wariację na temat letniego zapachu, a otrzymałem lekki sweterek na wczesną wiosnę i jesień. Wygląda na to, że klasyczny Chrome nadal niezagrożenie dzierży palmę pierwszeństwa w kategorii "uwodzicielski zapach na upały".

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Przede wszystkim owocowy, z dodatkiem herbaty i cytrusów, acz sprawiający wrażenie również wodnego (może to tylko takie złudzenie wywołane przez niebieską butlę...).
Azzaro Chrome Legend jest z jednej strony odświeżający i lekki, a z drugiej słodkawy i przez to jednak trochę "ciężkawy". Wyczuwalna jest również charakterystyczna dla linii Chrome nuta metaliczna, która mi osobiście przeszkadza i dodaje zapachowi raczej syntetyczności niż uroku (choć wiem że wielu to odpowiada).
W gorące dni mnie męczył, bardziej nadaje się na wiosnę i jesień.
Bardzo dobra trwałość (8-9h) i dobra projekcja.
Mi nie podszedł, aczkolwiek jest to dość ciekawa pozycja, na pewno lepsza od zwykłego, przereklamowanego Chrome'a :)

blueberry
blueberry

Chrome Legend to jedne z moich ulubionych świeżych perfum na lato - nie jakaś wielka miłość, ale naprawdę zacne toto! Dla mnie absolutny unisex. Z reguły nie lubię zielonej herbaty, ale tutaj fantastycznie wybrzmiewa z jabłkiem i nie męczy. Słodko, rześko, z fenomenalną trwałością. Zdecydowanie lepszy i ciekawszy aniżeli Azzaro Chrome.
Edit 2014: Ostatecznie okazuje się, że jednak trochę za bardzo męski, żebym mogła nosić regularnie. Ale i tak polecam wszystkim jako formę orzeźwienia latem, bardzo dobra projekcja, nie znikająca w upały.

Krzysztof M.
Krzysztof M.

Dokładnie trudno określić dlaczego mi się podoba. Nie jest zapachem typowym i natarczywie prostym. Jest świeżo i słodko. Wydaję się być zapachem o dominującej owocowej nucie jednak w niejednoznaczny charakterystyczny dla większości sposób. Wyczuwam herbatę, która wspaniale przełamuje/pogłębia odbiór zapachu. Wersja Chrome Sport jest bardziej letnia i nieskomplikowana. Tutejszy Legend to typ na wiosnę, ale przez wymienione zalety, sprawdzi się w chłodniejsze dni.
Zapach jest dosyć trwały, niezbyt rozwojowy na skórze, z delikatnym ogonem, także szczególnej projekcji się nie spodziewajmy. Choć nie jest w "TOP 10" czy nawet "TOP 20", może się podobać.
Już ze zniecierpliwieniem czekam na niepochlebne opinie o "Legendzie" :)

Chrome Legend by Azzaro 3.58 out of 5 based on 46 ratings and 5 user reviews

StrawberryNET.com
36.50 USD
Loris Azzaro Chrome Legend Eau De Toilette Spray 125ml 4.2oz
Loris Azzaro Chrome Legend Eau De Toilette Spray 125ml 4.2oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Chrome Legend, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Chrome Legend, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chrome Legend marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chrome Legend marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Pour Homme II Kenzo Kenzo pour Homme Rochas Rochas Man Christian Dior Fahrenheit Azzaro Chrome Bvlgari Aqva Pour Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Yves Saint Laurent Body Kouros Christian Dior Dior Homme Parfum Lalique Encre Noire Chanel Egoiste Platinum Gucci Gucci pour Homme Guerlain Guerlain Homme Intense Hermes Terre d'Hermes Jean Paul Gaultier Le Male Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Burberry London for Men Carolina Herrera 212 Men Chanel Bleu de Chanel Coty Aspen For Men