Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Chrome Bois Precieux Azzaro dla mężczyzn

Chrome Bois Precieux Azzaro dla mężczyzn

wodny
Chrome Bois Precieux Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia

Chrome Bois Precieux marki Azzaro to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Chrome Bois Precieux został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są jaśmin, imbir, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są nuty wodne, liczi i herbata; nutami bazy są nuty drzewne, ostrokrzew, ambra i piżmo.

Jaśmin Imbir Bergamotka Grejpfrut

Nuty wodne Liczi Herbata

Nuty drzewne Ostrokrzew Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chrome Bois Precieux by Azzaro.

Chrome Bois Precieux Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Chrome Bois Precieux, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Chrome Bois Precieux, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chrome Bois Precieux marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chrome Bois Precieux marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Sonia Rykiel L'Eau de Sonia Rykiel Billy Jealousy Illicit Lalique Lalique White Ormonde Jayne Zizan Patyka Hesperide Atelier Flou Eau d`Aviateur Eclectic Collections Factor JoAnne Bassett Versailles DSH Perfumes For the Groom Jo Malone Verbenas of Provence Odin 02 Owari Lord`s Jester Helios Concrete de Parfum