Marki » A » drzewno - wodne « Grupy

Bright Visit Azzaro dla mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 2

lekko korzenny
Bright Visit Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia

Bright Visit marki Azzaro to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Bright Visit został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, cytryna i różowy pieprz; nutami serca są estragon i bazylia; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Liść czarnej porzeczki Cytryna Różowy pieprz

Estragon Bazylia

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bright Visit by Azzaro.

Bright Visit Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Cienizna.

Początek daje nadzieję, jest troszkę Visit-owy, wyrazisty, porzeczkowo-przyprawowy. Podoba mi się, jest "fajny", idealny na niezobowiązujące okazje, ale przy tym nie pachnie niczym. Zachwytów nie ma, jednak nie można też rzucić kamieniem. Kamienie idą w ruch dopiero po kilkunastu minutach... Bright Visit w drugiej i trzeciej fazie przypomina już wszystkie zapachy z najnowszej kategorii męskiej perfumerii, czyli kategorii "fajnej". Musiałbym znać chemiczne molekuły, by coś Wam napisać - nie znam ich, może to i dobrze.
Azzaro ma w swojej ofercie naprawdę wiele świetnych zapachów, również tych niezobowiązujących. Bright Visit trochę psuje mi wizerunek tej marki - zawsze poprawnej, zawsze w wyprasowanej koszuli, pod krawatem... A tu nagle podjeżdża Golf IV z tanimi winylami, a z Golfa wysiada przedstawiciel Azzaro, w miedzianym-pozłacanym łańcuchu, szarym dresie i ortalionowej kurtce.
Uciekam, bo dostanę w czapę!

Parametry równie cienkie, jak kompozycja. Zapach trudnodostępny, zupełnie niewarty uwagi.

belor
belor

Dosyć nędzny pomyjek po starszym bracie Azzaro Visit. Rozjaśnienie przez dodanie owoców i rozmycie motywu przewodniego Visita. Marna trwałość i projekcja. Ogółem kompletnie chybiony pomysł.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Bright Visit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Bright Visit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bright Visit marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bright Visit marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Christian Lacroix Bazar pour Homme Versace Versace Man Eau Fraiche Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Nautica Nautica Voyage CB I Hate Perfume Eternal Return Sergio Tacchini Experience Sailing Burberry Burberry Summer for Men 2010 Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Him Andree Putman Preparation Parfumee Adolfo Dominguez Agua de Sandalo Avon Jet Femme Holiday Rituals No. 07 White Patchouli & Cedarwood