Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Blue Charm Azzaro dla kobiet

Blue Charm Azzaro dla kobiet

wodny

Blue Charm marki Azzaro to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Blue Charm został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karine Dubreuil. Nutami głowy są kwiat wiśni, biała brzoskwinia i bergamotka; nutami serca są lilia, bez i lotos; nutami bazy są cedr, białe piżmo i biała ambra.

Kwiat wiśni Biała brzoskwinia Bergamotka

Lilia Bez Lotos

Cedr Białe piżmo Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Charm by Azzaro.

Blue Charm Recenzje Perfum

Blue Charm by Azzaro 3.40 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Blue Charm, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Blue Charm, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Charm marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Charm marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Miel d`Oranger Christian Lacroix C`est la Fete Patchouli L`Occitane en Provence Ambre Shiseido Feminite du Bois Ginestet Botrytis Yves Saint Laurent Nu Yves Rocher Secret d`Essences Neroli L`Artisan Parfumeur Tea for Two Fendi Fendi Theorema Elizabeth Arden Arden Beauty Donna Karan Black Cashmere Jesus Del Pozo Halloween Water Lily Hanae Mori Magical Moon Comptoir Sud Pacifique Amour De Cacao Christian Dior Midnight Poison Avon Herve Leger Femme Diesel Plus Plus Feminine Oriflame Amethyst Fatale Annayake Miyako Moschino Toujours Glamour