Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Azzura Azzaro dla kobiet

Azzura Azzaro dla kobiet

lekko korzenny
Azzura Azzaro dla kobiet Zdjęcia Azzura Azzaro dla kobiet Zdjęcia Azzura Azzaro dla kobiet Zdjęcia

Azzura marki Azzaro to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Azzura został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere. Nutami głowy są mandarynka, liść czarnej porzeczki, konwalia, bergamotka i czerwone jagody; nutami serca są morela, czarna porzeczka, jaśmin i róża; nutami bazy są figa, yuzu i wanilia.

Mandarynka Liść czarnej porzeczki Konwalia Bergamotka Czerwone jagody

Morela Czarna porzeczka Jaśmin Róża

Figa Yuzu Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azzura by Azzaro.

Azzura Recenzje Perfum

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Zakochanie od pierwszego powąchania! Klasyczny coup de foudre po prostu :D Chlupnęłam z próbki i od razu bym leciała szukać flaszki, ale rozsądek mówi, że raczej PO Świętach... A może KTOŚ CHCE SIĘ WYMIENIĆ??? :))

EJo
EJo

Nie przemówiła do mnie na tyle, by do niej wracać. Pierwsze nuty to mandarynka i bergamotka przemieszane z liściem czarnej porzeczki, i ten cierpko-gorzki początek podoba mi się najbardziej. Później owoce lekko się wysładzają, jakby posypane cukrem i leżące bezpośrednio na słońcu, które przypieka z iście śródziemnomorską intensywnością ;) Moreli i żurawiny nie poczułam. Wraz z liśćmi pojawiają się owoce porzeczki i jaśmin, te pierwsze pachną intensywniej i pozostają w zapachu do końca, kiedy wysładza się waniliowo-figowym aromatem.
Azurra banalna nie jest, może się podobać. Raczej letni zapach, ale ze mną nie współgra niestety. Zbierał komplementy otoczenia, gdyż jest trwały, lekko zaczepny i bardzo słoneczny. Po raz kolejny jednak dochodzę do wniosku, iż owocowo-kwietne zapachy są nie dla mnie ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Azzura, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Azzura, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azzura marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azzura marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Baby Doll Christian Dior Dune Donna Karan Black Cashmere Boucheron Jaipur Saphir John Galliano John Galliano Juliette Has A Gun Lady Vengeance Serge Lutens Fille en Aiguilles Issey Miyake Le Feu D'Issey Light L`Erbolario Meharees Chopard Madness Laura Biagiotti Roma Moschino Couture! Lancome Miracle Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II La Perla J`Aime La Nuit Thierry Mugler Alien Essence Absolue Givenchy Organza Indecence Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Bvlgari Black Oriflame M by Marcel Marongiu