Marki » A » orientalno - fougere « Grupy

Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux Azzaro dla mężczyzn

Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux Azzaro dla mężczyzn

Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux marki Azzaro to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, mandarynka, gruszka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są przyprawy, geranium i lawenda; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia, kumaryna, francuskie labdanum, benzoes i mech dębowy.

Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka Gruszka Liść czarnej porzeczki

Przyprawy Geranium Lawenda

Fasolka tonka Wanilia Kumaryna Francuskie labdanum Benzoes Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux by Azzaro.

Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Guerlain Jicky Versace Dreamer Puma Puma Man Christian Dior Eau Noire Iceberg Iceberg Effusion Man Puma Jamaica Man Alviero Martini GeoBlack Man David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night for Men Clive Christian X for Men MDCI Parfums Invasion Barbare Luciano Soprani Luciano Soprani En Voyage Perfumes Poete de Carmel