Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Azzaro pour Homme Bois Precieux Azzaro dla mężczyzn

Azzaro pour Homme Bois Precieux Azzaro dla mężczyzn

Azzaro pour Homme Bois Precieux marki Azzaro to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Azzaro pour Homme Bois Precieux został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytrusy, lawenda, anyż i rukiew wodna; nutami serca są wetyweria, drzewo sandałowe, paczula i kardamon; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, ambra i skóra.

Cytrusy Lawenda Anyż Rukiew wodna

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Kardamon

Piżmo Mech dębowy Ambra Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azzaro pour Homme Bois Precieux by Azzaro.

Azzaro pour Homme Bois Precieux Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Azzaro pour Homme Bois Precieux, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Azzaro pour Homme Bois Precieux, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azzaro pour Homme Bois Precieux marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azzaro pour Homme Bois Precieux marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Aramis Tuscany Per Uomo Gucci Gucci Nobile Roberto Cavalli Just Cavalli Him Perry Ellis Portfolio Elite for Men Paco Rabanne Tenere Cartier Roadster L`Artisan Parfumeur Fou d`Absinthe Geo. F. Trumper Skye Eclectic Collections Autograph Roxana Illuminated Perfume Vera Luciano Soprani 2 Adolfo Dominguez Adolfo Dominguez