Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Azzaro Pour Homme Night Time Azzaro dla mężczyzn

Azzaro Pour Homme Night Time Azzaro dla mężczyzn

kwaśny
Azzaro Pour Homme Night Time Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia

Azzaro Pour Homme Night Time marki Azzaro to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Azzaro Pour Homme Night Time został wydany w 2011 roku. Azzaro Pour Homme Night Time stworzyli Christophe Raynaud i Michel Girard. Nutami głowy są gorzka pomarańcza i rabarbar; nutami serca są gałka muszkatołowa i pieprz; nutami bazy są wetyweria i cedr virginia.

Gorzka pomarańcza Rabarbar

Gałka muszkatołowa Pieprz

Wetyweria Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azzaro Pour Homme Night Time by Azzaro.

Azzaro Pour Homme Night Time Recenzje Perfum

charoshi
charoshi

Początek przypomina mi Quorum. Zielony i lesisty. Liście z badylami, ale z czymś leciutko słodkawym oraz z soczystymi, kwaśnymi cutrusami. Zwłaszcza globalnie te cytrusy grają pierwsze skrzypce. Pojawia się też gorzki grapefruit. W teście nadgarstkowym czuć je znacznie mniej. Później cytrusy cichną i wchodzi Quorum. Oczywiście nie ma takiej mocy jak Puig. Jest zdecydowanie delikatniejszy i cichszy, taki jakby cień Antosia. Później dochodzi do niego coś pudrowego, choć równie dobrze może być to pozostałość po arcytrwałym Dior HP, którego ciężko ruszyć nawet solidnym szorowaniem:) Ale raczej jest to Azzaro - rano Diora nie czułem, więc raczej nagle by nie zmartwychwstał. Po godzinie ryjąc w nadgarstku i zgięciu łokcia jak świnia w truflach czuję już niewiele. Nie wiem, czy parametry takie słabe, czy po prostu nos się przyzwyczaił, bo użyłem go również globalnie. Jutro ponowię testy globalne i może coś więcej zauważę oraz ocenie trwałość. Generalnie podoba mi się całkiem, bo przypomina mi Quorum, którego bardzo lubię, ale nie mam zbyt śmiałości wyjść z nim do ludzi. No i Żonce nie leży:) A tu czuje jego namiastkę, i to bezpieczną. Aha - nie wyczułem "dziada", choć otwarcie nie należy do leciutkich.

Kolejny test globalny, przy niższej temperaturze potwierdził, że później zapach się wysładza do takiego pudru-szminki, co trwa około godzinę, a potem, w bazie przypomina mi nieco Ungaro III - znów robi się wytrawnie i kwaskowato, za sprawą wetywerii, jak mniemam. Trwałość nawet nie najgorsza, po 6 godzinach jeszcze na ręce czułem bazę z kilku centymetrów. Projekcja raczej spokojna, przez 2-3 godziny potrafi podskoczyć do nosa:)

teo
teo

Zapach ciekawy, może nie bardzo odkrywczy ale jest to dość porządne pachnidło, szczególnie biorąc pod uwagę cenę, w jakiej można je dostać. Nie należy wiązać go w żaden sposób z klasycznym Azzaro Pour Homme. Połączenie gorzkiej pomarańczy i rabarbaru w otwarciu dosłownie przez chwilę kojarzy się z otwarciem Issey Miyake Intnese (dość trafnie określonym przez kogoś jako zapach spalonych kwiatów). W dalszym stadium wciąż czuć gorzką pomarańczę, a do głosu dość subtelnie dochodzą aromaty korzenne (moim zdaniem raczej gałka muszkatołowa, pieprzu jest tu dość mało) i drzewne. W tym stadium zapach trwa już do końca. Zasadniczo nazwa zapachu dość dobrze odzwierciedla jego charakter, jednakże nie uważam, aby należał on do grona ciężkich wieczorowych pachnideł, choć jest to zapach wytrawny. Bez problemu nada się chociażby na chłodniejszy letni wieczór, mając na uwadze, iż, przynajmniej w moim wypadku, jest to zapach o przeciętnej projekcji, który utrzymuje się na skórze do ok. 6 godzin.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Azzaro Pour Homme Night Time, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Azzaro Pour Homme Night Time, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azzaro Pour Homme Night Time marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azzaro Pour Homme Night Time marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Bentley Bentley for Men Intense Montale Patchouli Leaves Boucheron Jaipur Homme Bentley Bentley For Men Absolute Givenchy Givenchy Gentleman Ermenegildo Zegna Uomo Absolute Ermenegildo Zegna Uomo Lalique Lalique White Cartier Santos de Cartier Tom Ford Tobacco Vanille DSQUARED² Potion Royal Black Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Thierry Mugler A*Men Pure Havane Lalique Encre Noire Sean John Unforgivable Michael Kors Michael for Men Azzaro Azzaro Pour Homme L'Eau Ralph Lauren Polo