Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Azzaro Pour Homme Night Time Azzaro dla mężczyzn

Azzaro Pour Homme Night Time Azzaro dla mężczyzn

kwaśny
Azzaro Pour Homme Night Time Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia

Azzaro Pour Homme Night Time marki Azzaro to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Azzaro Pour Homme Night Time został wydany w 2011 roku. Azzaro Pour Homme Night Time stworzyli Christophe Raynaud i Michel Girard. Nutami głowy są gorzka pomarańcza i rabarbar; nutami serca są gałka muszkatołowa i pieprz; nutami bazy są wetyweria i cedr virginia.

Gorzka pomarańcza Rabarbar

Gałka muszkatołowa Pieprz

Wetyweria Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azzaro Pour Homme Night Time by Azzaro.

Azzaro Pour Homme Night Time Recenzje Perfum

teo
teo

Zapach ciekawy, może nie bardzo odkrywczy ale jest to dość porządne pachnidło, szczególnie biorąc pod uwagę cenę, w jakiej można je dostać. Nie należy wiązać go w żaden sposób z klasycznym Azzaro Pour Homme. Połączenie gorzkiej pomarańczy i rabarbaru w otwarciu dosłownie przez chwilę kojarzy się z otwarciem Issey Miyake Intnese (dość trafnie określonym przez kogoś jako zapach spalonych kwiatów). W dalszym stadium wciąż czuć gorzką pomarańczę, a do głosu dość subtelnie dochodzą aromaty korzenne (moim zdaniem raczej gałka muszkatołowa, pieprzu jest tu dość mało) i drzewne. W tym stadium zapach trwa już do końca. Zasadniczo nazwa zapachu dość dobrze odzwierciedla jego charakter, jednakże nie uważam, aby należał on do grona ciężkich wieczorowych pachnideł, choć jest to zapach wytrawny. Bez problemu nada się chociażby na chłodniejszy letni wieczór, mając na uwadze, iż, przynajmniej w moim wypadku, jest to zapach o przeciętnej projekcji, który utrzymuje się na skórze do ok. 6 godzin.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Azzaro Pour Homme Night Time, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Azzaro Pour Homme Night Time, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azzaro Pour Homme Night Time marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azzaro Pour Homme Night Time marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Bentley Bentley for Men Intense Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Boucheron Jaipur Homme Givenchy Givenchy Gentleman Versace Versace Pour Homme Ermenegildo Zegna Uomo Lalique Lalique White Cartier Santos de Cartier Tom Ford Tobacco Vanille Chanel Egoiste Platinum DSQUARED² Potion Royal Black Thierry Mugler A*Men Pure Havane Sean John Unforgivable Azzaro Azzaro Pour Homme L'Eau Michael Kors Michael for Men Lalique Encre Noire Ralph Lauren Polo Tom Ford Grey Vetiver Christian Dior Dior Homme Intense