Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Azzaro Pour Homme Night Time Azzaro dla mężczyzn

Azzaro Pour Homme Night Time Azzaro dla mężczyzn

kwaśny
Azzaro Pour Homme Night Time Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia

Azzaro Pour Homme Night Time marki Azzaro to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Azzaro Pour Homme Night Time został wydany w 2011 roku. Azzaro Pour Homme Night Time stworzyli Christophe Raynaud i Michel Girard. Nutami głowy są gorzka pomarańcza i rabarbar; nutami serca są gałka muszkatołowa i pieprz; nutami bazy są wetyweria i cedr virginia.

Gorzka pomarańcza Rabarbar

Gałka muszkatołowa Pieprz

Wetyweria Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azzaro Pour Homme Night Time by Azzaro.

Azzaro Pour Homme Night Time Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Azzaro Pour Homme Night Time, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Azzaro Pour Homme Night Time, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azzaro Pour Homme Night Time marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azzaro Pour Homme Night Time marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Givenchy Gentleman Versace Versace Pour Homme Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Cartier Santos de Cartier Tom Ford Tobacco Vanille DSQUARED² Potion Royal Black Chanel Egoiste Platinum Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Sean John Unforgivable Thierry Mugler A*Men Pure Havane Michael Kors Michael for Men Ralph Lauren Polo Tom Ford Grey Vetiver Christian Dior Dior Homme Intense Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Dolce&Gabbana D&G Adidas Adidas Active Bodies Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Gucci Gucci pour Homme Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme