Marki » A » orientalne « Grupy

Azzaro Pour Homme Elixir Azzaro dla mężczyzn

Azzaro Pour Homme Elixir Azzaro dla mężczyzn

Mam: 6 Chcę: 5

Azzaro Pour Homme Elixir Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia

Azzaro Pour Homme Elixir marki Azzaro to orientalne perfumy dla mężczyzn. Azzaro Pour Homme Elixir został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Girard. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, geranium, mech dębowy, fasolka tonka, bergamotka, kumaryna, benzoes, wanilia, mandarynka, cytryna amalfi, czarna porzeczka, gruszka i francuskie labdanum.

Lawenda Geranium mech dębowy Fasolka tonka Bergamotka Kumaryna Benzoes Wanilia Mandarynka Cytryna Amalfi Czarna porzeczka Gruszka Francuskie labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azzaro Pour Homme Elixir by Azzaro.

Xeryus Rouge
HM

Azzaro Pour Homme Elixir Recenzje Perfum

DREAMER80
DREAMER80

Choć poszczególne nuty znacznie się różnią, zauważyłem duże podobieństwo do Xeryus Rouge. Otwarcie jest ziołowe, wyczuwam w nim głownie geranium, które króluje we wszystkich fazach, lawendę, osłodzona tonka i wanilią, lawenda szybko gaśnie na skórze, a jej miejsce zajmuje upojny zapach łąkowego siana co jest zasługą kumaryny, której nie szczędzono chyba w kompozycji, w tle cały czas jest obecna owocowo benzoesowa słodycz, głównie dojrzała porzeczka, puchata wanilia i gruszka, która dodaje lekkiej soczystości i delikatnie odświeża zapach, wyczuwam też jakby żywicę z drzewa wiśni, oraz delikatnie wyczuwalną nutę piołunówki, a nie ma ich w składzie. Zapach jest gorący, gęsty i upojny, testuję go w aktualnie trwające upały i podoba mi się bardzo. Buteleczka przeciętna, flakonik 30tki dość tandetnie wykonany, trwałość średnia. Sam zapach jednak super. Mam już w planie zakupić większy flakon, zwłaszcza, ze trwałość średnia, a ceny korzystne. Nie zauważyłem dużego podobieństwa do klasycznego Azzaro ph.

Azzaro Pour Homme Elixir by Azzaro 3.46 out of 5 based on 13 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azzaro Pour Homme Elixir marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azzaro Pour Homme Elixir marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Viktor&Rolf Spicebomb Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Christian Dior Dior Homme Intense Azzaro Visit For Men Givenchy Xeryus Rouge Bvlgari Aqva Pour Homme Paco Rabanne Black XS Carolina Herrera 212 VIP Men Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Zirh Ikon Prada Prada Amber Pour Homme Intense Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Tom Ford Grey Vetiver Yves Saint Laurent Body Kouros Lalique Hommage a l'homme Voyageur Paul Smith Paul Smith Story Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Loewe Solo Loewe Platinum