Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Azzaro Now Men Azzaro dla mężczyzn

Azzaro Now Men Azzaro dla mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 6

Azzaro Now Men marki Azzaro to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Azzaro Now Men został wydany w 2007 roku. Azzaro Now Men stworzyli Lucas Sieuzac i Christophe Raynaud. Nutami głowy są róża i kardamon; nutami serca są nuty zielone, fiołek i herbata; nutami bazy są liczi, ambra, nuty drzewne i zamsz.

Róża Kardamon

Nuty zielone Fiołek Herbata

Liczi Ambra Nuty drzewne Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azzaro Now Men by Azzaro.

Azzaro Now Men Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Duet Now uważam za udany. Damskie są świetne, męskie są po prostu dobre. Świeże, nietypowe, trochę sztuczne. Na lato się nie nadają, podobnie jak Chrome, czy inne syntetyczne, bardzo męczące zapachy (choć Now nie jest aż przytłaczający, więc myślę, że znajdzie swoich letnich amatorów - ja nim nie zostanę). Now nie orzeźwia, nie daje kopa, ale jest lekki i przyjazny - czyli sprawdzi się wiosną, albo ciepłą jesienią. Jak pachnie? Dziwnie. Piramida nut dla mnie oderwana od rzeczywistości, nie odniosę się do niej - po pierwsze, wygląda jak piramida damskich perfum (a Now w żadnym wypadku takie nie są), po drugie, budują ją wyraźne składniki, których ja… wyraźnie nie wyczuwam.

Now, to zapach metaliczno-syntetyczny, przełamany drzewno-przyprawowym akordem, jednak bez przytłaczającej, mydlanej nuty, którą znajdziemy w Chrome. Now płowieje i szarzeje w bazie, tracąc cały, początkowy ładunek świeżości. Staje się jak czysta kartka. Wolę czystą kartkę, niż podłe białe piżma z Dolce Gabbana The One Sport - zatem Now wychodzi z opresji.
Kategoria "nowa świeżość"/"fajne". Takie zapachy jak Now, wymykają się klasyfikacjom, to ani paproć, ani drewniak, ani przyprawowiec, a tym bardziej orient. To po prostu fajny, typowy przedstawiciel nowoczesnej, męskiej perfumerii, której ja fanem nie jestem. Mimo wszystko polecam - są tanie i myślę, że na pewno przypadną komuś do gustu.

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Kolejny udany mainstreamowy świeżak. W tym wypadku powiedziałbym nawet, że delikatnie wyróżniający się swoją kompozycją. Osobiście nie przepadam za świeżymi propozycjami od Azzaro, ale ta zrobiła na mnie całkiem pozytywne wrażenie.
Now pachnie bowiem przyjemnie, nie opierając się na oklepanych nutach cytrusowych. Mamy tutaj ciekawy duet - świeżą herbatkę, połączoną z zamszem! Nie jest to oczywiście zamsz najwyższej jakości (nie oczekujmy tego po perfumach za takie pieniądze…) i nie ma go zbyt wiele, ale sam fakt że da się go tutaj wyczuć, jest interesujący. Pojawia się też szczypta kardamonu i słodkawa, bliżej niezidentyfikowana owocowa nutka. Do tego sporo wodnej, „azzarowskiej” świeżości i niestety charakterystyczna dla zapachów z linii Chrome, metaliczna nuta. Nie lubię jej, dla mnie jest oznaką syntetyczności, ale swoich zwolenników ma… Całość jest radośnie zielona, bardzo zwiewna i lekka, świetnie nadająca się na wiosnę lub lato. Jakością może nie powala, ale jednocześnie nie wali po nosie wieśniacką taniochą :)
Bolączką tego pachnidełka są parametry, bowiem projekcja robi się „biedna” już po niespełna godzinie bytności na skórze, gdzie zapach siedzi sobie maksymalnie 5 godzin.
Muszę przyznać, że Now to zdecydowanie poprawna pozycja od Azzaro. To coś więcej niż kolejny, banalny, „dezodorantowy” zapaszek na ciepłe dni. Pozytywne zaskoczenie.

dizellos
dizellos

Bardzo świeży zapach, raczej dla młodszych mężczyzn. Mi gdzieś tam głęboko przypomina Bvlgari Aqua Marine. Zapach na dzień i do biura chyba, że jesteś surferem i wybierasz się na party na plaży. Zapach dość intensywny i trwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Azzaro Now Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Azzaro Now Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azzaro Now Men marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azzaro Now Men marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

DSQUARED² Potion Gucci Gucci Pour Homme II Azzaro Twin for Men CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Lalique Lalique Pour Homme Carolina Herrera 212 Men Michal Szulc Sale Perfume 01 Gucci Envy for Men Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Givenchy Pi Hugo Boss Hugo Energise Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Viktor&Rolf Spicebomb Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Versace Versace Pour Homme Giorgio Armani Armani Code Versace Versace Man Eau Fraiche Givenchy Givenchy Gentleman Azzaro Chrome Christian Dior Dior Homme Cologne 2013