Marki » A » kwiatowe « Grupy

Azzaro Couture Azzaro dla kobiet

Azzaro Couture Azzaro dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Azzaro Couture Azzaro dla kobiet Zdjęcia Azzaro Couture Azzaro dla kobiet Zdjęcia Azzaro Couture Azzaro dla kobiet Zdjęcia Azzaro Couture Azzaro dla kobiet Zdjęcia

Azzaro Couture marki Azzaro to kwiatowe perfumy dla kobiet. Azzaro Couture został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, irys, galbanum, mimoza i ambrette (piżmo ambrowe).

Róża Irys Galbanum Mimoza Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azzaro Couture by Azzaro.

Azzaro Couture Recenzje Perfum

Azzaro Couture by Azzaro 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Azzaro Couture, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Azzaro Couture, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azzaro Couture marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azzaro Couture marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Poison Tendre Police Police Naked Pour Femme Emanuel Ungaro Apparition Sky Crabtree & Evelyn Summer Hill L`Erbolario Fiorichiari Philosophy Amazing Grace Fragonard Bleu Riviera Oriflame Miss O Club Prive Il Profvmo Multiflor Line Blanche Jacinthe Scents of Time Night Star Faith Hill Faith Hill Nasomatto Nuda