Marki » A » kwiatowe « Grupy

Azzaro Couture Azzaro dla kobiet

Azzaro Couture Azzaro dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Azzaro Couture Azzaro dla kobiet Zdjęcia Azzaro Couture Azzaro dla kobiet Zdjęcia Azzaro Couture Azzaro dla kobiet Zdjęcia Azzaro Couture Azzaro dla kobiet Zdjęcia

Azzaro Couture marki Azzaro to kwiatowe perfumy dla kobiet. Azzaro Couture został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, irys, galbanum, mimoza i ambrette (piżmo ambrowe).

Róża Irys Galbanum Mimoza Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azzaro Couture by Azzaro.

Azzaro Couture Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Azzaro Couture, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Azzaro Couture, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azzaro Couture marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azzaro Couture marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Mei Giorgio Beverly Hills Giorgio Aire Tiffany Tiffany Adidas Adidas Originals pour Femme Prada No7 Violette Durance en Provence Ancian Rosa Stella McCartney Stella Sheer 2009 Gale Hayman So Delicious Women Eclectic Collections Moonstruck Caron Farnesiana Maitre Parfumeur et Gantier Jardin Blanc Van Cleef & Arpels Un Air de First