Marki » A » kwiatowe « Grupy

Azzaro Couture Azzaro dla kobiet

Azzaro Couture Azzaro dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Azzaro Couture Azzaro dla kobiet Zdjęcia Azzaro Couture Azzaro dla kobiet Zdjęcia Azzaro Couture Azzaro dla kobiet Zdjęcia Azzaro Couture Azzaro dla kobiet Zdjęcia

Azzaro Couture marki Azzaro to kwiatowe perfumy dla kobiet. Azzaro Couture został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, irys, galbanum, mimoza i ambrette (piżmo ambrowe).

Róża Irys Galbanum Mimoza Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azzaro Couture by Azzaro.

Azzaro Couture Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Azzaro Couture, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Azzaro Couture, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azzaro Couture marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azzaro Couture marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne XS Pour Elle Montana Suggestion Eau d`Or Annick Goutal Rose Absolue Yardley Magnolia Guerlain Un Air de Samsara CnR Create Gemini Neotantric (I am) a Sex Goddess Le Jardin Retrouve The Lys Maitre Parfumeur et Gantier Freesia d’Or Tallulah Jane Tallulah Laura Ashley Magic Garden Kenzo Time for Peace