Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Azzaro Chrome Summer Azzaro dla mężczyzn

Azzaro Chrome Summer Azzaro dla mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 1

Azzaro Chrome Summer Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia Azzaro Chrome Summer Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia

Azzaro Chrome Summer marki Azzaro to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Azzaro Chrome Summer został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutę głowy stanowi grejpfrut; nutą serca jest kardamon; nutami bazy są ambra i brazylijskie drzewo różane.

Grejpfrut

Kardamon

Ambra Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azzaro Chrome Summer by Azzaro.

Azzaro Chrome Summer Recenzje Perfum

otaku
otaku

Chrome Summer to bardzo dobry zapach, minimalistyczny, ale niebanalny. Czuć mocno kardamon i cytrusy, a kardamon to jak dla mnie bardzo fajna sprawa w perfumach. Ja jednak zostaję przy Azzaro Chrome Sport - bo genialne to perfumy na upalne dni i na wersję Summer brakuje już miejsca...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Azzaro Chrome Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Azzaro Chrome Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azzaro Chrome Summer marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azzaro Chrome Summer marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Bvlgari BLV Pour Homme Carolina Herrera Chic For Men Baldessarini Del Mar Baldessarini Laura Biagiotti Tempore Uomo Tim McGraw McGraw Cadillac Cadillac Kanabeach Kanabeach Homme Jaguar Jaguar Performance Porsche Design The Essence Intense Jacomo Art Collection by Jacomo #09 Mexx Diversity Jeanne Arthes Boum Pour Homme