Marki » A » aromatyczno - wodne « Grupy

Azzaro Chrome Limited Edition 2015 Azzaro dla mężczyzn

Azzaro Chrome Limited Edition 2015 Azzaro dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

wodny

Azzaro Chrome Limited Edition 2015 marki Azzaro to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Azzaro Chrome Limited Edition 2015 został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, jagody acai, hedione i imbir; nutami serca są nuty wodne, jaśmin, paproć i herbata; nutami bazy są mate, nuty drzewne, ambra i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Jagody acai Hedione Imbir

Nuty wodne Jaśmin Paproć Herbata

Mate Nuty drzewne Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azzaro Chrome Limited Edition 2015 by Azzaro.

Azzaro Chrome Limited Edition 2015 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Azzaro Chrome Limited Edition 2015, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Azzaro Chrome Limited Edition 2015, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azzaro Chrome Limited Edition 2015 marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azzaro Chrome Limited Edition 2015 marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Parfums J'ai Osé J'ai Osé Aqua Esprit Connect for Him Gianfranco Ferre Acqua Azzurra The Body Shop Oceanus Adidas Fresh Impact Stephanie de Saint-Aignan Embruns d`Ambre Bronnley Body Care Mario Valentino Ocean Rain Carol`s Daughter Ocean S-Perfume S-Perfume Roccobarocco Piazza di Spagna Uomo