Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Azzaro Aqua Azzaro dla mężczyzn

Azzaro Aqua Azzaro dla mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 1

Azzaro Aqua marki Azzaro to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Azzaro Aqua został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, liść czarnej porzeczki, mięta, estragon, bazylia, cedr virginia, nuty drzewne i gałka muszkatołowa.

Cytrusy Liść czarnej porzeczki Mięta Estragon Bazylia Cedr Virginia Nuty drzewne Gałka muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azzaro Aqua by Azzaro.

Azzaro Aqua Recenzje Perfum

Piotrek007
Piotrek007

Azzaro zaskoczył mnie po raz kolejny. Aqua to taki, mały pijany kameleon... miał być zielony a wyszedł niebieski.

Zawartość buteleczki prezentuje świeżość nietypową, jednak odpowiednią do słonecznego dnia, bo zimną i tajemniczą. Początek to wspomniana wcześniej, kliniczna wręcz mięta ! Bardzo przyjemna odmiana która nie uderza w nos sztucznością, ale przyjemnym chłodem olejków eterycznych. Ten atak trwa około pół godziny po czym ujawnia charakterystyczne dla tych "eleganckich" zapachów, nuty drzewne. Intensywnie odbieram też kolejne zielone dodatki, bazylia i estragon ze szczyptą gałki muszkatołowej. Jednak te ostatnie pokazują się dopiero po godzinie i w połączeniu z miętą wchodzą już w fazę łagodnej, bardzo blisko trzymającej się skóry projekcji.

Świetna pozycja dla ulubieńców "minty fresh flavor". Trwałość przeciętna, na mojej skórze ok. 4h po czym przechodzi w rodzaj mikro mgiełki wyczuwalnej do 6h. Projekcja łagodna z pierwszymi 30 minutami gdzie mięta potrafi nawet zawładnąć małym pomieszczeniem.
I'm lovin' it !

ptissot
ptissot

Azzaro Aqua to jeden z przykładów na to, że czasem kolor i nazwa nie mają nic wspólnego z zapachem. Bo wewnątrz szklanej buteleczki nie ma wodnych nutek, tylko jest 70% mięty doprawionej zielonymi włoskimi przyprawami plus ułamki procent nutek cytrynowych. Dopiero gdy ta bardzo ochładzająca moc mięty zaczyna łagodnieć pokazują się pikantne nutki drzewne. Całość trwa około 4 - 6 godzin i jest całkiem inna od cytrusowo aromatycznych zapachów z tej grupy do której chyba ktoś przez pomyłkę go zaliczył.
Nigdy nie spotkałem takiej mięty w męskim zapachu - kiedyś Cartier Pasha miał miętową limitowankę, w innych zapachach mięta nigdy nie grała tak wyraźnie na pierwszym planie, raczej była w tle.
Choć mięta w Azzaro Aqua nie jest sztuczna ani też nie przypomina tej z pasty do zębów to w/g mnie jest to idealny zapach dla dentysty podczas pracy.
Daje poczucie świeżości i takiej wręcz lekarskiej czystości/sterylności jak w gabinecie, w dodatku ta limitowanka jest w bardzo niskich cenach.
Ciekawostką jest to, że nikt nie podpisał się pod tym zapachem - dziwne bo na prawdę autor nie ma się czego wstydzić.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Azzaro Aqua, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Azzaro Aqua, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azzaro Aqua marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azzaro Aqua marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Christian Dior Eau Sauvage Extreme Nautica Nautica Island Voyage Avon Fire Me Up Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising Hermes Eau de Pamplemousse Rose Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane Ayala Moriel Sabotage Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 6 Potter & Moore Lavender and Italian Lemon Space NK Laughter Antonio Miro Colonia