Marki » A » kwiatowe « Grupy

Azzaro 9 Azzaro dla kobiet

Azzaro 9 Azzaro dla kobiet

Miałem: 3

Azzaro 9 Azzaro dla kobiet Zdjęcia Azzaro 9 Azzaro dla kobiet Zdjęcia Azzaro 9 Azzaro dla kobiet Zdjęcia

Azzaro 9 marki Azzaro to kwiatowe perfumy dla kobiet. Azzaro 9 został wydany w 1984 roku. Nutami głowy są aldehydy, ananas, mandarynka i bergamotka; nutami serca są mimoza, tulipan, goździk (roślina), tuberoza, lilia, wisteria, jaśmin, ylang-ylang, konwalia, róża, kwiat pomarańczy, janowiec barwierski, hiacynt, liść fiołka, płatki mimozy i bazylia; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy, wanilia, kadzidło, cedr, ambrette (piżmo ambrowe), wetyweria i irys.

Aldehydy Ananas Mandarynka Bergamotka

Mimoza Tulipan Goździk (roślina) Tuberoza Lilia Wisteria Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża Kwiat pomarańczy Janowiec barwierski Hiacynt Liść fiołka Płatki mimozy Bazylia

Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy Wanilia Kadzidło Cedr Ambrette (piżmo ambrowe) Wetyweria Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azzaro 9 by Azzaro.

Azzaro 9 Recenzje Perfum

Azzaro 9 by Azzaro 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Azzaro 9, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Azzaro 9, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azzaro 9 marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azzaro 9 marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais Liz Claiborne Curve Soul Estée Lauder Beautiful Love Paul Smith Paul Smith Women L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel Yosh White Flowers 1.41 Ayala Moriel White Potion Parfums Berdoues Violette Divine Susanne Lang Sula Supermodel Playering Set Kenzo Eau de Fleur de Yuzu Benetton Gold Saffron James Nani