Marki » A » kwiatowe « Grupy

Azzaro 9 Azzaro dla kobiet

Azzaro 9 Azzaro dla kobiet

Azzaro 9 Azzaro dla kobiet Zdjęcia Azzaro 9 Azzaro dla kobiet Zdjęcia Azzaro 9 Azzaro dla kobiet Zdjęcia

Azzaro 9 marki Azzaro to kwiatowe perfumy dla kobiet. Azzaro 9 został wydany w 1984 roku. Nutami głowy są aldehydy, ananas, mandarynka i bergamotka; nutami serca są mimoza, tulipan, goździk (roślina), tuberoza, lilia, wisteria, jaśmin, ylang-ylang, konwalia, róża, kwiat pomarańczy, janowiec barwierski, hiacynt, liść fiołka, płatki mimozy i bazylia; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy, wanilia, kadzidło, cedr, ambrette (piżmo ambrowe), wetyweria i irys.

Aldehydy Ananas Mandarynka Bergamotka

Mimoza Tulipan Goździk (roślina) Tuberoza Lilia Wisteria Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża Kwiat pomarańczy Janowiec barwierski Hiacynt Liść fiołka Płatki mimozy Bazylia

Drzewo sandałowe Piżmo Mech dębowy Wanilia Kadzidło Cedr Ambrette (piżmo ambrowe) Wetyweria Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azzaro 9 by Azzaro.

Azzaro 9 Recenzje Perfum

GreenDress
GreenDress

W największym pośpiechu, w najgłębszym zamyśleniu, na najbardziej ruchliwym chodniku jest coś co zawsze mnie zatrzyma. Zapach kwitnących drzew. Czy to lipa, czy akacja, czy jaśminowiec, nie ma znaczenia. Czas na ułamek sekundy staje w miejscu, a mnie otula ciepła myśl o pięknie tego świata. To doznanie jest tak ulotne jak powiew wiatru, który ukradł kwiatom woń. Jednocześnie tak intensywne, że mieści w sobie wszystkie szczęśliwe wspomnienia i obietnice tych chwil, które się nimi staną.

Taki jest dla mnie Azzaro 9. Pięknie utkana impresja. Czarowny moment zamknięty w szkle.
Aldehydy są tu misternie oszlifowane na kształt delikatnych baniek wypełnionych żółtym kwiatowym pyłkiem. Powoli wznoszą się ku górze i rozpryskują cichutko, uwalniając ten rodzaj słodkości jaki przypisany jest tylko naturze. Migocąca złotem chmurka drży, wiruje i powoli, bez pośpiechu osiada na liściach, chowa się w pęknięciach kory. Przyroda uchyliła rąbka odwiecznej magii.

Nie używam tych perfum wyłącznie na skórze, Nawet nie szukam ich na sobie. Skrapiam delikatnie apaszkę i pozwalam aby wiatr zrobił swoje.

* recenzja miniatury w wersji EdT z lat 80tych

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Azzaro 9, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Azzaro 9, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azzaro 9 marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azzaro 9 marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Love in Paris Bob Mackie Perhaps Pacifica Waikiki Pikake Franck Olivier White Touch Nicolai Parfumeur Createur Rose Pivoine DSH Perfumes Tubereuse Revlon Fleurs de Jontue Iris de Fete Daisy Fuentes Dianoche Love Night Adolfo Dominguez Noche de Rosas Faberlic Charme Melvita Floral Water Camomille Lush Lust