Marki » A » kwiatowe « Grupy

Azzaro 9 Azzaro dla kobiet

Azzaro 9 Azzaro dla kobiet

Azzaro 9 Azzaro dla kobiet Zdjęcia Azzaro 9 Azzaro dla kobiet Zdjęcia Azzaro 9 Azzaro dla kobiet Zdjęcia

Azzaro 9 marki Azzaro to kwiatowe perfumy dla kobiet. Azzaro 9 został wydany w 1984 roku. Nutami głowy są aldehydy, ananas, mandarynka i bergamotka; nutami serca są mimoza, tulipan, goździk (roślina), tuberoza, lilia, wisteria, jaśmin, ylang-ylang, konwalia, róża, kwiat pomarańczy, janowiec barwierski, hiacynt, liść fiołka, płatki mimozy i bazylia; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy, wanilia, kadzidło, cedr, ambrette (piżmo ambrowe), wetyweria i irys.

Aldehydy Ananas Mandarynka Bergamotka

Mimoza Tulipan Goździk (roślina) Tuberoza Lilia Wisteria Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża Kwiat pomarańczy Janowiec barwierski Hiacynt Liść fiołka Płatki mimozy Bazylia

Drzewo sandałowe Piżmo Mech dębowy Wanilia Kadzidło Cedr Ambrette (piżmo ambrowe) Wetyweria Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azzaro 9 by Azzaro.

Azzaro 9 Recenzje Perfum

GreenDress
GreenDress

W największym pośpiechu, w najgłębszym zamyśleniu, na najbardziej ruchliwym chodniku jest coś co zawsze mnie zatrzyma. Zapach kwitnących drzew. Czy to lipa, czy akacja, czy jaśminowiec, nie ma znaczenia. Czas na ułamek sekundy staje w miejscu, a mnie otula ciepła myśl o pięknie tego świata. To doznanie jest tak ulotne jak powiew wiatru, który ukradł kwiatom woń. Jednocześnie tak intensywne, że mieści w sobie wszystkie szczęśliwe wspomnienia i obietnice tych chwil, które się nimi staną.

Taki jest dla mnie Azzaro 9. Pięknie utkana impresja. Czarowny moment zamknięty w szkle.
Aldehydy są tu misternie oszlifowane na kształt delikatnych baniek wypełnionych żółtym kwiatowym pyłkiem. Powoli wznoszą się ku górze i rozpryskują cichutko, uwalniając ten rodzaj słodkości jaki przypisany jest tylko naturze. Migocąca złotem chmurka drży, wiruje i powoli, bez pośpiechu osiada na liściach, chowa się w pęknięciach kory. Przyroda uchyliła rąbka odwiecznej magii.

Nie używam tych perfum wyłącznie na skórze, Nawet nie szukam ich na sobie. Skrapiam delikatnie apaszkę i pozwalam aby wiatr zrobił swoje.

* recenzja miniatury w wersji EdT z lat 80tych

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Azzaro 9, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Azzaro 9, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azzaro 9 marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azzaro 9 marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Voile de Jasmin Avon Tahitian Holiday Prince Matchabelli Aviance Night Musk L`Artisan Parfumeur Tubereuse Etat Libre d`Orange Putain des Palaces Acca Kappa Hibiscus Demeter Fragrance Lilac Guerlain Terracotta Eau Sous Le Vent Molinard Bois Fleuri Carthusia Caprissimo Potter & Moore Orange Flower and Amber Mirato Malizia Bon Bons Cotton Flower