Marki » A » kwiatowe « Grupy

Azzaro 9 Azzaro dla kobiet

Azzaro 9 Azzaro dla kobiet

Miałem: 3

Azzaro 9 Azzaro dla kobiet Zdjęcia Azzaro 9 Azzaro dla kobiet Zdjęcia Azzaro 9 Azzaro dla kobiet Zdjęcia

Azzaro 9 marki Azzaro to kwiatowe perfumy dla kobiet. Azzaro 9 został wydany w 1984 roku. Nutami głowy są aldehydy, ananas, mandarynka i bergamotka; nutami serca są mimoza, tulipan, goździk (roślina), tuberoza, lilia, wisteria, jaśmin, ylang-ylang, konwalia, róża, kwiat pomarańczy, janowiec barwierski, hiacynt, liść fiołka, płatki mimozy i bazylia; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy, wanilia, kadzidło, cedr, ambrette (piżmo ambrowe), wetyweria i irys.

Aldehydy Ananas Mandarynka Bergamotka

Mimoza Tulipan Goździk (roślina) Tuberoza Lilia Wisteria Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża Kwiat pomarańczy Janowiec barwierski Hiacynt Liść fiołka Płatki mimozy Bazylia

Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy Wanilia Kadzidło Cedr Ambrette (piżmo ambrowe) Wetyweria Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azzaro 9 by Azzaro.

Azzaro 9 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Azzaro 9, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Azzaro 9, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azzaro 9 marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azzaro 9 marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Christian Dior Pure Poison Elixir Annick Goutal Gardenia Passion Tom Tailor New Experience Woman Blumarine Blu Mary Kay Tribute for Women Marc Jacobs Daisy Bloom The Healing Garden Pure Joy Loewe I Loewe You Tonight Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Rosebush Yves Rocher Fleur de Noel Limited Edition Liz Claiborne Lucky You