Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Acteur Azzaro dla mężczyzn

Acteur Azzaro dla mężczyzn

skórzany
Acteur Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia Acteur Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia Acteur Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia Acteur Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia

Acteur marki Azzaro to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Acteur został wydany w 1989 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Maurin. Nutami głowy są nuty owocowe, kwiat muszkatołowca, bergamotka i kardamon; nutami serca są goździk (roślina), paczula, jaśmin, wetyweria, cedr i róża; nutami bazy są skóra, ambra, piżmo i mech dębowy.

Nuty owocowe Kwiat muszkatołowca Bergamotka Kardamon

Goździk (roślina) Paczula Jaśmin Wetyweria Cedr Róża

Skóra Ambra Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acteur by Azzaro.

Diva

Acteur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Acteur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Acteur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acteur marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acteur marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Versace Versace Man Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Givenchy Givenchy Gentleman Gucci Envy for Men Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Yves Saint Laurent Body Kouros Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Bentley Bentley for Men Versace Dreamer Loewe Loewe 7 Natural Animale Animale Animale for Men Yves Saint Laurent Live Jazz Cartier Roadster Thierry Mugler A*Men Pure Havane Guy Laroche Drakkar Noir Hermes Terre d'Hermes Dolce&Gabbana D&G Zirh Ikon