Marki » A » kwiatowo - wodne « Grupy

l'Écume des Jours Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

l'Écume des Jours Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

l'Écume des Jours marki Ayala Moriel to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Perfumy zawierają takie składniki, jak boronia, liść czarnej porzeczki, mech dębowy, nuty zielone, lotos, esencja różana, drzewo sandałowe, wodorosty, tuberoza i magnolia.

Boronia Liść czarnej porzeczki Mech dębowy Nuty zielone Lotos Esencja różana Drzewo sandałowe Wodorosty Tuberoza Magnolia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about l'Écume des Jours by Ayala Moriel.

l'Écume des Jours Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel l'Écume des Jours, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel l'Écume des Jours, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum l'Écume des Jours marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu l'Écume des Jours marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Moschino OH! De Moschino Byblos Byblos  Water Flower for Women Reminiscence Rem Estée Lauder Intuition Summer In Bloom Menard L'eau de Ryokuei Jaguar Jaguar Fresh Woman Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Christian Dior Dior Addict 2 Sparkle in Pink Issey Miyake L`Eau d`Issey Ettore Sottsass Edition Clinique Happy in Bloom 2010 Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Lucy B Royal Water Lotus and Vanilla Musk