Marki » A » kwiatowe « Grupy

Zohar Ayala Moriel dla kobiet

Zohar Ayala Moriel dla kobiet

tuberozowy

Zohar marki Ayala Moriel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, neroli, tuberoza, ambra, gorzka pomarańcza, yuzu i biały miód.

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Neroli Tuberoza Ambra Gorzka pomarańcza Yuzu Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zohar by Ayala Moriel.

Zohar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Zohar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Zohar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zohar marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zohar marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Carolina Herrera Escada Escada Collection 2001 Fresh Violette Boucheron Miss Boucheron Jeweler Edition - Miss Boucheron Eau de Parfum Prada No6 Tubereuse Ormonde Jayne Sampaquita Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Sarah Horowitz Parfums Perfect Gardenia Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage Gloria Vanderbilt Reverie Pure L`Occitane en Provence Wild Cherry Tree Eau de Toilette Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai