Marki » A » kwiatowe « Grupy

Zohar Ayala Moriel dla kobiet

Zohar Ayala Moriel dla kobiet

tuberozowy

Zohar marki Ayala Moriel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, neroli, tuberoza, ambra, gorzka pomarańcza, yuzu i biały miód.

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Neroli Tuberoza Ambra Gorzka pomarańcza Yuzu Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zohar by Ayala Moriel.

Zohar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Zohar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Zohar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zohar marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zohar marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Eau de Miel Lise Watier Capteur de Reves Monotheme Fine Fragrances Venezia Iris of Tuscany Cinq Mondes Eau Egyptienne Limited Edition Paul & Joe Blanc Strange Invisible Perfumes Urban Lily Ayala Moriel Yasmin Revlon Love Her Madly Tonatto Profumi Notte a Taif Des Filles a la Vanille Imma Taylor of London Elegant Rose Oscar de la Renta Oscar Latin Light