Marki » A » kwiatowe « Grupy

White Potion Ayala Moriel dla kobiet

White Potion Ayala Moriel dla kobiet

żółtych kwiatów
tuberozowy

White Potion marki Ayala Moriel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, gardenia, ylang-ylang, tuberoza, drzewo sandałowe, fasolka tonka, grejpfrut i kokos.

Jaśmin Gardenia Ylang-ylang Tuberoza Drzewo sandałowe Fasolka tonka Grejpfrut Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Potion by Ayala Moriel.

White Potion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel White Potion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel White Potion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Potion marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Potion marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Chanel Gardenia Christian Dior Dior Passage No.9 Lise Watier Neiges Betty Barclay Beautiful Masaki Matsushima mat; metal Lanvin Eclat d`Arpege Limited Edition Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Aux Anges On Cloud Nine Profumum Roma Ninfea Miller et Bertaux Shanti Shanti Yardley Lily of the Valley Black Phoenix Alchemy Lab Cordelia