Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Viola Ayala Moriel dla kobiet

Viola Ayala Moriel dla kobiet

ozonowy
wodny

Viola marki Ayala Moriel to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak ylang-ylang, fasolka tonka, wanilia, korzeń irysa, esencja różana i liść fiołka.

Ylang-ylang Fasolka tonka Wanilia Korzeń irysa Esencja różana Liść fiołka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Viola by Ayala Moriel.

Viola Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Viola, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Viola, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Viola marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Viola marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Gentiana Carolina Herrera AquaFlore L`Artisan Parfumeur Fleur de Narcisse Aqaba Aqaba Spring Hermes Eau D`Orange Verte Gap Gap Blue No.655 For Her Miya Shinma Feuillage vert Bronnley Orchid Stacked Style Baroque Bleu Love & Toast Juniper Gin Calypso Christiane Celle Jasmin John Mac Steed Lady Mac Steed Turquoise