Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Vetiver Racinettes Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

Vetiver Racinettes Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

Vetiver Racinettes marki Ayala Moriel to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak esencja ziemi, pieprz, kardamon, kawa, imbir, gałka muszkatołowa, lima i wetyweria.

Esencja ziemi Pieprz Kardamon Kawa Imbir Gałka muszkatołowa Lima Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver Racinettes by Ayala Moriel.

Vetiver Racinettes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Vetiver Racinettes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Vetiver Racinettes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver Racinettes marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver Racinettes marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Parfums Elite Elite Silver Limited Edition for Him Lubin Le Vetiver Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Silver Words Andy Warhol Pop pour Homme Christian Audigier Christian Audigier For Him Marc O`Polo Marc O`Polo Men Lisa Hoffman Japanese Agarwood April Aromatics Root Chakra Oil Mexx Diversity Salvador Dali Salvador Roberto Vizzari Vizzari Homme Galimard Galimar