Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Vetiver Racinettes Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

Vetiver Racinettes Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

Vetiver Racinettes marki Ayala Moriel to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak esencja ziemi, pieprz, kardamon, kawa, imbir, gałka muszkatołowa, lima i wetyweria.

Esencja ziemi Pieprz Kardamon Kawa Imbir Gałka muszkatołowa Lima Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver Racinettes by Ayala Moriel.

Vetiver Racinettes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Vetiver Racinettes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Vetiver Racinettes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver Racinettes marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver Racinettes marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Roberto Verino VV Man Laura Biagiotti Biagiotti Due Uomo Sergio Tacchini Active Water Dolce&Gabbana The One for Men Thierry Mugler A*Men Sunessence Edition Orage d`Ete O Boticario Egeo Dolce Romeo Gigli Romeo Gigli Man Playboy Playboy New York Farmacia SS. Annunziata Sofron La Bouquetiere L'Aristocrate Chantecaille Vetyver Tauer Perfumes 12 Eau D'Epices