Marki » A » kwiatowe « Grupy

Tea Rose Ayala Moriel dla kobiet

Tea Rose Ayala Moriel dla kobiet

ozonowy

Tea Rose marki Ayala Moriel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambrette (piżmo ambrowe), liść czarnej porzeczki, mimoza, zielona herbata, róża japońska (hamanasu), osmantus, róża herbaciana, wanilia i liść fiołka.

Ambrette (piżmo ambrowe) Liść czarnej porzeczki Mimoza Zielona herbata Róża japońska (Hamanasu) Osmantus Róża herbaciana Wanilia Liść fiołka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tea Rose by Ayala Moriel.

Tea Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Tea Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Tea Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tea Rose marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tea Rose marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Abinoam Inveja L`Erbolario Magnolia Bath and Body Works Japanese Cherry Blossom Gap Dream The Different Company Bois d`Iris The Different Company Osmanthus Ramon Molvizar Goldskin The Body Shop Love ETC Bruno Acampora Blu Susanne Lang Midnight Orchid 72 DSH Perfumes L´eau (Natural) DSH Perfumes June Bride