Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sutul Ayala Moriel dla kobiet

Sutul Ayala Moriel dla kobiet

żółtych kwiatów

Sutul marki Ayala Moriel to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, gardenia, ylang-ylang, drzewo sandałowe, fasolka tonka, wanilia, grejpfrut i korzeń irysa.

Jaśmin Gardenia Ylang-ylang Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia Grejpfrut Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sutul by Ayala Moriel.

Sutul Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Sutul, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Sutul, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sutul marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sutul marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Gold Torrente L`Or Intense Montale Intense Tiare Corday Toujours Moi Chantecaille Frangipane Jean Patou Ma Liberte Saint Amour Si Pure Summer Amouage Amouage Lyric Woman Fragonard Miranda Slava Zaitsev Nikita Caron Narcisse Noir Nez a Nez Bal Musque