Marki » A » orientalne « Grupy

Song of Songs Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

Song of Songs Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

dymny

Song of Songs marki Ayala Moriel to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Perfumy zawierają takie składniki, jak francuskie labdanum, szafran, olibanum, mirra i esencja różana.

Francuskie labdanum Szafran Olibanum Mirra Esencja różana

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Song of Songs by Ayala Moriel.

Song of Songs Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Song of Songs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Song of Songs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Song of Songs marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Song of Songs marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Bvlgari Omnia Annick Goutal Myrrhe Ardente Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Boucheron Jeweler Boucheron Edition - Boucheron Eau de Parfum Banana Republic Malachite Molinard Habanita Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Agatha Imperial Jade Men Michel Germain Sexual Secret Men Boadicea the Victorious Agarwood Collection Passionate D.S. & Durga Resin Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent