Marki » A » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Schizm Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

Schizm Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

Schizm marki Ayala Moriel to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, tuberoza, mech dębowy, cedr virginia, mandarynka, ambrette (piżmo ambrowe), pieprz i borowik szlachetny.

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Tuberoza Mech dębowy Cedr Virginia Mandarynka Ambrette (piżmo ambrowe) Pieprz Borowik szlachetny

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Schizm by Ayala Moriel.

Schizm Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Schizm, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Schizm, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Schizm marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Schizm marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Hermes 24 Faubourg Givenchy Ysatis Chanel Chance Eau de Toilette Clarins Sunshine Fragrance Carven Monsieur Carven Lotto Gravity Power for Women Ulric de Varens Varens Original Italian Romance Pierre Cardin Choc de Cardin Auguste Esprit de Chine Molyneux Le Chic Avon Emprise Jean Patou Caline