Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Sabotage Ayala Moriel dla mężczyzn

Sabotage Ayala Moriel dla mężczyzn

wodny

Sabotage marki Ayala Moriel to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytryna amalfi, pieprz, drzewo cytrynowe, kwiat afrykańskiej pomarańczy, nuty wodne, tytoń, fasolka tonka i wetyweria.

Bergamotka Cytryna Amalfi Pieprz Drzewo cytrynowe Kwiat afrykańskiej pomarańczy Nuty wodne Tytoń Fasolka tonka Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sabotage by Ayala Moriel.

Sabotage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Sabotage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Sabotage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sabotage marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sabotage marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005 Kenneth Cole Reaction Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Diptyque Oyedo Ginestet Sauvignonne Fragonard Les Naturelles: Verveine Fragonard Riviera Riviera Oxbow Oxbow for Men Smell Bent Debonair Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 6 Asprey London Purple Water Fragonard Cologne Grand Luxe