Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Razala Ayala Moriel dla kobiet

Razala Ayala Moriel dla kobiet

agarowy

Razala marki Ayala Moriel to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, agar (oud), czerwona pomarańcza, mirra, kwiat afrykańskiej pomarańczy, różowy pieprz, esencja różana, szafran, tuberoza i magnolia.

Ambra Agar (oud) Czerwona pomarańcza Mirra Kwiat afrykańskiej pomarańczy Różowy pieprz Esencja różana Szafran Tuberoza Magnolia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Razala by Ayala Moriel.

Razala Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Razala, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Razala, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Razala marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Razala marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Yves Saint Laurent Opium Orient Extreme Jil Sander Feeling man Bourjois Clin d'Oeil Cosmic Girl L`Artisan Parfumeur Piment Brulant DSH Perfumes Gingembre (Ginger 1; Natural) Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 5: Bois de Chocolat Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 13 Pal Zileri Collezione Privata Cashmere E Ambra Yves Rocher Aztek LR Jungle Man ID Parfums Madras