Marki » A » szyprowe « Grupy

Rainforest Ayala Moriel dla mężczyzn

Rainforest Ayala Moriel dla mężczyzn

ozonowy

Rainforest marki Ayala Moriel to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Perfumy zawierają takie składniki, jak galbanum, siano, jagody jałowca, mech dębowy, korzeń irysa, esencja różana, liść fiołka i jodła.

Galbanum Siano Jagody jałowca Mech dębowy Korzeń irysa Esencja różana Liść fiołka Jodła

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rainforest by Ayala Moriel.

Rainforest Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Rainforest, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Rainforest, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rainforest marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rainforest marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Courreges Eau de Courreges Revlon Flair Mark Buxton English Breakfast Sarah Horowitz Parfums Perfect Chypre Comme des Garcons H&M Liz Claiborne Claiborne for Men Coty Chypre Roxana Illuminated Perfume GreenWitch Daniel Vaudd Mens Rea Detaille Aeroplane Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau Mansfield Piazzetta di Portofino  Fragranza Classica