Marki » A » szyprowe « Grupy

Rainforest Ayala Moriel dla mężczyzn

Rainforest Ayala Moriel dla mężczyzn

ozonowy

Rainforest marki Ayala Moriel to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Perfumy zawierają takie składniki, jak galbanum, siano, jagody jałowca, mech dębowy, korzeń irysa, esencja różana, liść fiołka i jodła.

Galbanum Siano Jagody jałowca Mech dębowy Korzeń irysa Esencja różana Liść fiołka Jodła

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rainforest by Ayala Moriel.

Rainforest Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Rainforest, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Rainforest, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rainforest marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rainforest marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Ayala Moriel Ayalitta Tom Ford Moss Breches Scents of Time Pyxis Six Scents Six Scents Series Two 3 Henrik Vibskov: Solar Donkey Power Ralph Lauren Polo Crest Kiss Cosmetics Kiss Him DSH Perfumes Feuilles Vertes (Green Leaves) D.S. & Durga M'Head Reds Daniel Vaudd Mens Rea Fragonard VRAI Jean Patou Invitation Alviero Martini Urban Safari Man