Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Palas Atena Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

Palas Atena Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy

Palas Atena marki Ayala Moriel to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, jaśmin, neroli, drzewo sandałowe, paczula, ambra, cynamon, pomarańcza i magnolia champaka.

Lawenda Jaśmin Neroli Drzewo sandałowe Paczula Ambra Cynamon Pomarańcza Magnolia champaka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Palas Atena by Ayala Moriel.

Palas Atena Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Palas Atena, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Palas Atena, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Palas Atena marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Palas Atena marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Molton Brown Cool Buchu Maurer & Wirtz Mustang Man L`Erbolario Absinthium Parfumerie Generale PG23 Drama Nuui Parfumerie Generale PG11 Harmatan Noir Gendarme 7 Sinful Scents Rage Demeter Fragrance Chai Tea Corine de Farme Eros Cool Roccobarocco Fashion Man Michel Germain Deauville pour Homme Demeter Fragrance Gingerale Intelligent Nutrients Attune