Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Indigo Ayala Moriel dla kobiet

Indigo Ayala Moriel dla kobiet

lekko korzenny

Indigo marki Ayala Moriel to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, anyż, boronia, goździk (roślina), kadzidło, cedr virginia, neroli, korzeń irysa i estragon.

Ambra Anyż Boronia Goździk (roślina) Kadzidło Cedr Virginia Neroli Korzeń irysa Estragon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Indigo by Ayala Moriel.

Indigo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Indigo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Indigo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Indigo marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Indigo marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montblanc Femme Individuelle Princesse Marina De Bourbon Nuit Des Bourbon Jette Joop Dark Sapphire Bath and Body Works Fresh Pineapple Escentric Molecules Escentric 02 Jenna Jameson Heartbreaker by Jenna Viktor&Rolf Flowerbomb La Vie En Rose Profumi del Forte Roma Imperiale Bruno Acampora Iranzol Christian Audigier Christian Audigier For Her DSH Perfumes Quinacridone Violet Luciano Soprani Active