Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Immortelle L`Amour Ayala Moriel dla kobiet

Immortelle L`Amour Ayala Moriel dla kobiet

cynamonowy
ziołowy

Immortelle L`Amour marki Ayala Moriel to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Immortelle L`Amour został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Nutami głowy są cynamon i pomarańcza; nutą serca jest herbata; nutami bazy są wanilia, pszenica i kocanka.

Cynamon Pomarańcza

Herbata

Wanilia Pszenica Kocanka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Immortelle L`Amour by Ayala Moriel.

Immortelle L`Amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Immortelle L`Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Immortelle L`Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Immortelle L`Amour marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Immortelle L`Amour marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Al-Rehab Abeer Al Sharq Oriflame Frey Hermes Hermessence Paprika Brasil Cartier Declaration Essence Limited Edition Etro Benetroessere Raving Nicolai Parfumeur Createur New York Paul Sebastian Onyx Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition M. Micallef Aoud Romeo Gigli Romeo Gigli Man Paul Smith Paul Smith Man 2 Jeanne Arthes Boum Pour Homme