Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Immortelle L`Amour Ayala Moriel dla kobiet

Immortelle L`Amour Ayala Moriel dla kobiet

cynamonowy
ziołowy

Immortelle L`Amour marki Ayala Moriel to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Immortelle L`Amour został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Nutami głowy są cynamon i pomarańcza; nutą serca jest herbata; nutami bazy są wanilia, pszenica i kocanka.

Cynamon Pomarańcza

Herbata

Wanilia Pszenica Kocanka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Immortelle L`Amour by Ayala Moriel.

Immortelle L`Amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Immortelle L`Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Immortelle L`Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Immortelle L`Amour marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Immortelle L`Amour marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Baldessarini Del Mar Baldessarini Escada Escada Casual Friday Dolce&Gabbana The One for Men Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Diptyque L'Eau Trois MDCI Parfums Ambre Topkapi Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Lancetti Suspense O Boticario Coffee Man Aramis Impeccable Lush The Smell of Freedom