Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Hanami Ayala Moriel dla kobiet

Hanami Ayala Moriel dla kobiet

ozonowy
wodny

Hanami marki Ayala Moriel to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Perfumy zawierają takie składniki, jak balsam copahu, plumeria, wanilia, wetyweria, różowy oleander, drzewo sandałowe, liść czarnej porzeczki, liść fiołka, lotos, magnolia, mimoza i nuty drzewne.

Balsam Copahu Plumeria Wanilia Wetyweria Różowy oleander Drzewo sandałowe Liść czarnej porzeczki Liść fiołka Lotos Magnolia Mimoza Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hanami by Ayala Moriel.

Hanami Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Hanami, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Hanami, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hanami marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hanami marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Eau de Cristobal Escada Escada Margaretha Ley Jean Patou Sublime Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Vero Profumo rubj Caron En Avion Franck Olivier Passion Extreme Lucy B Tiare Coconut Gabriela Sabatini Summer Montana Parfum de Femme Adidas Adidas Sensual Instinct Pussy Deluxe Showcat