Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Hanami Ayala Moriel dla kobiet

Hanami Ayala Moriel dla kobiet

ozonowy
wodny

Hanami marki Ayala Moriel to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Perfumy zawierają takie składniki, jak balsam copahu, plumeria, wanilia, wetyweria, różowy oleander, drzewo sandałowe, liść czarnej porzeczki, liść fiołka, lotos, magnolia, mimoza i nuty drzewne.

Balsam Copahu Plumeria Wanilia Wetyweria Różowy oleander Drzewo sandałowe Liść czarnej porzeczki Liść fiołka Lotos Magnolia Mimoza Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hanami by Ayala Moriel.

Hanami Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Hanami, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Hanami, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hanami marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hanami marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari BLV Notte Pour Femme Cafe Parfums Cafe Intenso Antonio Banderas Spirit for Woman Dana Tabu Mauboussin Histoire d`Eau Marks and Spencer Autograph New York Alfred Sung Encore Andy Warhol Pop pour Femme Adidas Free Emotion Atelier Flou Shamsin Mila Schön `00 Rose en Bos Rose & Vines